Blog

Przydatne artykuły z dziedziny marketingu internetowego.

linki-bezposrednie-wordpress

Przewodnik po linkach bezpośrednich WordPress

Każda strona w Twojej witrynie ma odrębny adres URL, który umożliwia użytkownikom jej znalezienie i łatwy dostęp. Te adresy URL powinny być możliwie proste do odczytania i wpisania. Te konkretne adresy URL nazywane są w żargonie technicznym permalinkami lub stałymi linkami.

Czytaj dalej »
darmowe banki zdjec

Darmowe banki zdjęć – skąd brać zdjęcia na stronę www?

Darmowe banki zdjęć – gdzie można znaleźć bezpłatne obrazy wysokiej jakości i dopuszczone do wykorzystania w postach na blogu lub treściach w mediach społecznościowych? W tym wpisie udostępnimy ponad 10 różnych bezpłatnych banków zdjęć, obejmujących witryny z przeszukiwalnymi obrazami, narzędzia do tworzenia własnych obrazów i nie tylko.

Czytaj dalej »
system-wordpress

Czy WordPress jest dla Ciebie odpowiedni?

WordPress to popularne narzędzie do tworzenia stron internetowych, które pozwala tworzyć dowolną stronę internetową, o której tylko pomyślisz. Jest niezwykle elastyczny, co oznacza, że masz pełną kontrolę nad projektem i funkcjonalnością swojej witryny. Będziesz jednak musiał być biegły w kodowaniu, aby skonfigurować, używać i zarządzać WordPressem.

Czytaj dalej »
pozycjonowanie-seo

Pozycjonowanie – wszystko co musisz wiedzieć o tej usłudze

Pozycjonowanie strony internetowej to jeden z najlepszych sposobów na promowanie swojej marki w internecie. Wyszukiwarka Google jest niezwykle popularna, a używają jej wszyscy użytkownicy internetu do wyszukiwania konkretnych informacji. Jeśli zatem chcemy być mniej widoczni na wysokich pozycjach, powinniśmy ją pozycjonować. Wiele osób nie wie do końca, czym jest pozycjonowanie, na jakiej zasadzie działa i z jakich elementów się składa oraz dlaczego należy pozycjonować stronę, i że sama nie znajdzie się na najwyższych miejscach w rankingu wyszukiwarki. Na te i inne pytania odpowiedzi udzielamy poniżej.

Czytaj dalej »
Sklep internetowy i sprzedaż w internecie

Sklep internetowy i sprzedaż w internecie dla początkujących

Handlowanie w internecie i posiadanie własnego sklepu internetowego jest marzeniem wielu osób. Takie zarabianie pieniędzy jest niezwykle interesujące oraz pozwala działać w branży na której się znamy. Posiada również szereg innych korzyści — łącznie z elastycznością czy możliwością sporego zarobku, które przyciągają do branży e-commerce regularnie coraz więcej osób. Wiele z nich nie ma jednak żadnego doświadczenia z handlem internetowym, co wymaga specjalnego podejścia. W tym tekście przedstawiamy sposób dla osób początkujących na łatwe wejście do branży i stworzenie najprostszego sklepu internetowego.

Czytaj dalej »
reklama w internecie

Reklamuj w Internecie swój biznes stacjonarny! Poznaj 5 powodów dla których warto promować swój biznes naziemny w sieci

Reklamowanie biznesu stacjonarnego w internecie to niezwykle korzystny pomysł. Działanie takie ma wiele plusów, a z internetu możemy pozyskiwać nowych klientów dla naszego biznesu stacjonarnego. Wiele osób prowadząc reklamę marki, nie wykorzystuje jednak siły internetu, nie wiedząc do końca czy, warto to robić i jakie korzyści niesie ze sobą promocja w sieci. W tym tekście przedstawimy pięć największych zalet reklamy internetowej biznesów stacjonarnych i podpowiadamy, dlaczego warto zacząć promować swój realny biznes w sieci.

Czytaj dalej »