Integracje WordPress

Najlepsze dodatki do WordPress i WooCommerce.

Integracje WordPress - dodatkowe moduły i integracje

Integracje WordPress pozwalają wdrożyć dowolne funkcjonalności do strony internetowej WordPress czy sklepu WooCommerce. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań – wszystkie wtyczki WordPress dostępne w naszej ofercie pochodzą z legalnego źródła i posiadają licencje.

Polylang - wersje językowe

W dowolnym momencie możemy wprowadzić wersje językowe Twojej strony czy sklepu internetowego. Nie ma limitu wersji językowych.

od 1000 zł

Google Analytics

Google Analytics pozwala śledzić statystyki odwiedzin strony. W pakietach “Biznes” oraz “Premium” – integracja jest uwzględniona w cenie.

200 zł

Yoast Premium - SEO

Wersja Premium – wtyczka do optymalizacji oraz pozycjonowania stron i sklepów WordPress. Cena uwzględnia instalację oraz konfigurację.

1500 zł

Szybkie płatności

Integracja sklepu WooCommerce z Pay-u. Instalacja oraz konfiguracja. Wszystkie pakiety sklepów uwzględniają w cenie wdrożenie dodatku.

500 zł

LiteSpeed Cache

Optymalizacja szybkości WordPress – instalacja oraz konfiguracja. Wszystkie pakiety stron uwzględniają w cenie wdrożenie dodatku.

300 zł

Live Chat

Rozmawiaj z klientami w swojej witrynie w czasie rzeczywistym. Dodatek chatu na stronie WWW. Instalacja oraz konfiguracja.

300 zł

Security Pro WordPress

Wtyczka do ochrony strony przed atakami i złośliwym oprogramowaniem. Instalacja oraz konfiguracja.

300 zł

Inpost / DHL / DPD

Integracja sklepu WooCommerce z kurierami. Cena uwzględnia instalację oraz konfigurację dodatku.

600 zł

Kupony Rabatowe

Wtyczka umożliwia ustawianie kuponów rabatowych w WooCommerce. Instalacja oraz konfiguracja.

300 zł

Fakturownia WooCommerce

Integracja z Fakturownia umożliwia wystawianie faktur VAT i paragonów do zamówień WooCommerce. Integracja oraz konfiguracja.

800 zł

Etykiety Adresowe

Automatyczne drukowanie etykiet i zamówień WooCommerce. Instalacja oraz integracja wtyczki.

500 zł

FrashMail

Wdrożenie oraz konfiguracja wtyczki FrashMail do mailingu i newsletterów.

500 zł
Integracje WordPress są dedykowane stronom wykonanym w CMS WordPress oraz sklepom WooCommerce. Jeśli interesuje Cię oferta wykonania strony zobacz strony WordPress. Jeśli posiadasz stronę internetową na WordPress to jak najbardziej można ją rozbudować o dowolne funkcjonalności i moduły. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku sklepów internetowych opartych na WordPress (WooCommerce) - można w dowolnym momencie wdrożyć dodatkowe integracje WooCommerce. Proponujemy tworzenie stron www oraz pozycjonowanie stron WWW w pakiecie - z wykorzystaniem wtyczki SEO Yoast Premium.

Tak, strony internetowe wykonane w CMS WordPress oraz sklepy WooCommerce w dowolnym momencie można rozbudować o dodatkowe moduły. Przykładowo po kilku miesiącach od uruchomienia strony można dodać języki, formularze, ankiety etc.

Tak, oto nasza oferta administracja stron WordPress.

Tak, wszystkie pluginy i integracje WordPress pochodzą z legalnego źródła (wp desk) i posiadają klucze licencyjne. Dzięki temu masz pewność, że twoja strona internetowa będzie bezpieczna. Pluginy, które oferujemy zapewniają dostęp do bieżących aktualizacji z poziomu panelu administracyjnego WordPress. Gwarantuje to bezpieczeństwo, a także nie naraża strony na awarie. Najczęstszą przyczyną problemów ze stroną są właśnie wtyczki pochodzące z nielegalnego źródła, których nie da się aktualizować. Zamawiając u nas integracje WordPress otrzymujesz legalny produkt z dostępem do aktualizacji.

Nasza oferta tworzenie sklepów internetowych częściowo uwzględnia wdrożenie integracji WooCommerce. W naszym cenniku sklepów internetowych można zobaczyć jakie integracje są zawarte w poszczególnych pakietach sklepów. Są to podstawowe integracje typu: płatności pay-u, kupony rabatowe, czy metody wysyłki. Oczywiście do każdego sklepu internetowego możemy wdrożyć dowolne integracje woocommerce za dodatkową opłatą.