About
Jesteś z Bełchatowa i szukasz wykonawcy strony internetowej?
Dobrze trafiłeś!

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT

Strony internetowe Bełchatów

Tworzymy nowoczesne strony oraz sklepy internetowe, dla firm z Bełchatowa.
Do tego celu wykorzystujemy najpopularniejszy system CMS WordPress.

System CMS WordPress.

Od lat tworzymy strony internetowe w systemie WordPress. Jest to najszybciej rozwijający się system CMS na świecie. Jego obsługa jest bardzo łatwa nawet dla osób, które nie mają wiedzy informatycznej.

Responsywność strony WWW.

Responsywność strony internetowej jest jednym ze standardów, które spełniają tworzone przez nas witryny. Responsywność oznacza po prostu, że strona wyświetla się prawidłowo na wszystkich urządzeniach.

Pozycjonowanie strony.

Nasza Agencja świadczy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia oraz pozycjonowania stron. Oferujemy pozycjonowanie lokalne jak przykładowo fraza „strony internetowe Bełchatów”, a także pozycjonowanie ogólnopolskie.

About
00

lat doświadczenia

000

Wykonanych Projektów

00

Pozycjonowanych Stron

00

Średni czas realizacji

About Brooklyn

Oferta dostosowana do budżetu.

W zależności od potrzeb i budżetu – mamy różne warianty strony WWW.
Możesz wybrać tańszą stronę wykonaną na gotowym szablonie lub unikalny projekt graficzny.

STRONA WORDPRESS NA SZABLONIE

Tworzenie stron WordPress na szablonie
to oferta skierowana do firm, które chcą mieć
ładną, nowoczesną i responsywną stronę WWW
w atrakcyjnej cenie.

INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY

Dla najbardziej wymagających klientów
mamy ofertę “Premium”- strony internetowe
szyte na miarę. To autorski projekt strony www
dopracowany w każdym calu według potrzeb klienta.

About Brooklyn

Strony internetowe Bełchatów - dedykowane firmom z Bełchatowa.

Strony internetowe Bełchatów powstały z myślą o firmach, które szukają wykonawcy strony internetowej właśnie w tym mieście lub okolicy. Działamy na rynku usług internetowych od 2010 roku i od tego czasu cały czas poszerzamy zasięg działania. W naszym portfolio mamy kilkanaście realizacji stron www dla firm z Bełchatowa jak np. „fotowoltaika Bełchatów”, „salon kosmetyczny Bełchatów”, „fotograf Bełchatów” i wiele innych.

Jeśli trafiłeś do nas wyszukując frazy: strony internetowe Bełchatów, strony WWW Bełchatów, tworzenie stron Bełchatów, sklepy internetowe Bełchatów – koniecznie skontaktuj się z nami. Przygotowanie oferty jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Pamiętaj, że nowoczesna strona internetowa, która osiąga wysoką pozycję w wyszukiwarce to najlepsza inwestycja Twojej firmy. Faktem jest, że każdego dnia tysiące osób wyszukuje w Google lokalnych usług w mieście Bełchatów.

Z Nami Możesz Mieć Pewność, że Staniesz Się liderem Swojej Branży
w mieście Bełchatów.

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT

Sklepy internetowe - oferta dla firm z Bełchatowa.

Sklepy internetowe Bełchatów – to oferta wykonania sklepu internetowego WooCommerce lub PrestaShop, którą kierujemy do klientów z Bełchatowa i okolic. Sklep internetowy to świetny wybór nie tylko dla klientów, którzy prowadzą lokalne sklepy w Bełchatowie ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z handlem.

Nowoczesny sklep internetowy dobrze wypozycjonowany pozwala dotrzeć do większej grupy odbiorców. Przykładowo jeśli ktoś szuka “sklep zoologiczny Bełchatów Grocholice” i trafi na Twoją ofertę to jest duża szansa na to, że jeśli nawet nie przyjdzie do sklepu stacjonarnego to złoży zamówienie przez Internet. Niezależnie od branży, żyjemy w czasach, że ponad 40% konsumentów robi zakupy właśnie przez Internet.

Wybierając ofertę sklepy internetowe Bełchatów wraz z pozycjonowaniem – możesz liczyć na zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google na frazy lokalne – czyli np. “mechanik samochodowy Bełchatów”, “salon kosmetyczny Bełchatówek”. Jeśli dysponujesz większym budżetem od razu możemy zająć się pozycjonowaniem sklepu na frazy ogólnopolskie i dotrzeć do klientów nie tylko z Bełchatowa ale całego województwa łódzkiego czy nawet całej Polski.

opinie

Jak oceniają nas klienci z Bełchatowa.

Zobacz więcej opinii naszych klientów – opinie w Google.

5/5 z 32 opinii
5/5 z 121 opinii

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją AW PROJEKT przede wszystkim dlatego, że mamy z tego realne zyski w postaci wzrostu sprzedaży i rozszerzenia zasięgu działania.

Paweł - Bełchatów Grocholice

Wybraliśmy pakiet “premium” czyli projekt indywidualny ze względu na dużą konkurencję w branży. Agencja AW PROJEKT wywiązała się z powierzonych zadań znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Marcin - Bełchatów

Z czystym sumieniem polecam Agencję Interaktywną AW PROJEKT. To zespół profesjonalistów na których zawsze można liczyć. Strona www mimo, iż wykonana została na szablonie to spełniła wszystkie moje oczekiwania.

Agata - Bełchatów Dobrzelów
opinie
team
Liczby, które mówią same za siebie.

Tworzeniem stron oraz sklepów internetowych zajmujemy się nieprzerwanie od 2010 roku.
Stale rozszerzamy obszar działania naszej Agencji – teraz jesteśmy dostępni również w Bełchatowie!

00000

Godzin pracy

000

Wykonanych stron

000

Zadowolonych klientów

00

Lat na rynku

team

Tworzenie stron Bełchatów – jak wygląda proces?

Zasady współpracy z naszą Agencją są czytelne i uczciwe od samego początku.
Za solidnością naszych usług przemawiają pozytywne komentarze naszych klientów.

Ustalenie potrzeb klienta i przygotowanie oferty

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą strony internetowe Bełchatów – skontaktuj się z nami za pomocą formularza – bezpłatna wycena. Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i wysoką jakość wykonania strony. Możesz już teraz zobaczyć ofertę naszych pakietów – strony internetowe – cennik.

Podpisanie umowy i wpłata zaliczki

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę kolejnym etapem będzie podpisanie umowy oraz wpłata 50% zaliczki.

Dostarczenie materiałów przez klienta

Kolejny etap po podpisaniu umowy to przekazanie nam materiałów niezbędnych do wykonania strony internetowej – teksty na stronę, oraz ewentualnie zdjęcia. Możesz również zamówić przygotowanie tekstów przez naszego copywritera.

Projekt oraz budowa strony internetowej

W następnym etapie przechodzimy do budowy Twojej strony internetowej. Na każdym etapie prac jesteśmy w kontakcie, masz również podgląd “na bieżąco” do realizowanego projektu.

Instalacja strony na serwerze klienta

Ostatnim etapem realizacji projektu strony internetowej jest jej instalacja na wskazanym przez Ciebie w umowie serwerze. Na tym etapie możesz również zgłosić poprawki. Etapem końcowym jest akceptacja projektu i opłacenie faktury.

12 miesięczna gwarancja na stronę

Na podstawie umowy jesteś objęty 12 miesięczną gwarancją. Gwarancja obejmuje przywrócenie kopii strony z dnia instalacji jej na serwerze.