Blog

Przydatne artykuły z dziedziny marketingu internetowego.

cms co to jest

Co to jest CMS? Najpopularniejsze systemy CMS w 2022

Co to jest CMS? System zarządzania treścią (CMS) to aplikacja, która pomaga tworzyć i zarządzać witryną internetową za pomocą przyjaznego dla człowieka interfejsu, bez konieczności bezpośredniej pracy z kodem.
W dalszej części tego posta zagłębimy się w pytanie „co to jest CMS” z bardziej szczegółową definicją CMS i podzielimy się kilkoma przykładami najpopularniejszych systemów zarządzania treścią.

Czytaj dalej »
linkowanie-wewnętrzne-dlaczego-warto

Linkowanie wewnętrzne – dlaczego warto?

Linkowanie wewnętrzne jest istotnym czynnikiem dla Google i innych wyszukiwarek. Jeśli post lub strona otrzymuje wiele linków, jest to sygnał dla Google, że jest to niezbędny lub wartościowy artykuł. Dotyczy to zarówno linków wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Czytaj dalej »
linki-bezposrednie-wordpress

Przewodnik po linkach bezpośrednich WordPress

Każda strona w Twojej witrynie ma odrębny adres URL, który umożliwia użytkownikom jej znalezienie i łatwy dostęp. Te adresy URL powinny być możliwie proste do odczytania i wpisania. Te konkretne adresy URL nazywane są w żargonie technicznym permalinkami lub stałymi linkami.

Czytaj dalej »
darmowe banki zdjec

Darmowe banki zdjęć – skąd brać zdjęcia na stronę www?

Darmowe banki zdjęć – gdzie można znaleźć bezpłatne obrazy wysokiej jakości i dopuszczone do wykorzystania w postach na blogu lub treściach w mediach społecznościowych? W tym wpisie udostępnimy ponad 10 różnych bezpłatnych banków zdjęć, obejmujących witryny z przeszukiwalnymi obrazami, narzędzia do tworzenia własnych obrazów i nie tylko.

Czytaj dalej »