Pozycjonowanie.Stron.Łódź

Top 1  Google
SEO/SEM

Poproś o bezpłatną wycenę

Pozycjonowanie stron Łódź

POZYCJONOWANIE SEO

Pozycjonowanie stron Łódź to dodatkowa usługa, którą oferujemy do każdej tworzonej przez nas strony internetowej. Jest oczywiste, że jednym z Twoich priorytetów powinno być znalezienie się jak najwyżej szczytu listy wyników wyszukiwania Google.

BYCIE LIDEREM

Wzrost pozycji Twojej firmy w wyszukiwarce to znaczna przewaga nad konkurencją! Dzięki wysokiej pozycji w Google, klienci częściej odwiedzają Twoją witrynę. Dzięki wysokiej pozycji w Google możesz stać się liderem branży, zdobywać nowych klientów i rozwijać swoją firmę.

Renoma Marki

Bycie liderem branży, pozytywne opinie klientów, wysokie pozycje w wyszukiwarce to wszystko przekłada się na wzrost renomy Twojej marki. Klienci, którzy kojarzą Twoją firmę i mają do Ciebie zaufanie częściej korzystają z Twoich usług a także chętnie Cię polecają innym.

WZROST ZYSKÓW

Strona dobrze widoczna w wyszukiwarce gwarantuje Ci wzrost renomy Twojej firmy a także dotarcie do większej grupy klientów. Bycie liderem branży, pozytywne opinie klientów i zaufanie do Ciebie bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży a to z kolei na wzrost przychodów Twojej firmy.

POZYCJONOWANIE STRON ŁÓDŹ

Skuteczna strona internetowa powinna znaleźć się w pierwszych 10 wynikach wyszukiwania na daną frazę – czyli w TOP -10. W ramach usługi z zakresu pozycjonowania witryny możemy wykonać następujące czynności:

→ optymalizacja treści, grafik, nagłówków
→ pozycjonowanie strony za pomocą odpowiedniego dodatku WordPress
→ wpisy do mocnych katalogów
→ wpisy w katalogach firm, wizytówki firmy
→ artykuły na blogach
→ usługi z zakresu marketingu szeptanego (wpisy na blogach, forach i portalach tematycznych)
→ content marketing

 

STRONY PRZYJAZNE SEO

Każdy plan pozycjonowania strony internetowej powinien być ustalany indywidualnie. Projektowanie witryny należy zacząć od ustalenia do kogo jest kierowana. Przy definiowaniu strategii pozycjonowania Twojej strony będziemy brać pod uwagę następujące czynniki:

→ co Twoja firma ma promować – skuteczne praktyki SEO wymagają pełnego zrozumienia zasad działania twojej branży
→ docelową grupę odbiorców
→ aktualną treść witryny – aby zdobyć pierwsze miejsce Twoja witryna musi zawierać wartościowe, nie publikowane nigdzie indziej treści, które odróżnią Cię od konkurencji
→ poziom konkurencji
→ markę
→ łatwość zmodyfikowania treści i struktury strony

 

 

POZYCJONOWANIE STRON ŁÓDŹ
PLANOWANIE SEO

→ o pozycji strony internetowej w wyszukiwarce decyduje jej popularność, najwyżej listy znajdują się strony najczęściej odwiedzane przez internautów, czyli najlepsze

→ miejsce Twojej strony w rankingu wyszukiwań ma kluczowy wpływ na liczbę odwiedzin Twojej strony

→ twoja strona internetowa musi być ukierunkowana na odbiorcę, który jest najbardziej zainteresowany Twoją ofertą i na którym najbardziej Ci zależy

→ wyszukiwarki internetowe oceniają zawartość strony internetowej. Najogólniej, wyszukiwarki wykonują szczegółową analizę słów i fraz, które pojawiają się na stronie, a następnie tworzą mapę tych danych , której używają do oceny, czy wyświetlić daną stronę w rezultatach, gdy użytkownik wprowadzi odpowiadające tej frazie zapytanie

→ treść na stronie powinna być przede wszystkim wartościowa, napisana w języku, którego ludzie używają podczas wyszukiwania. Wyszukiwarki potrafią też zmierzyć jakość i wyjątkowość zawartości strony

SZCZEGÓŁOWA ANALIZA TWOJEJ STRONY

RAPORTY GOOGLE ANALYTICS DOSTARCZAJĄ DANYCH O UŻYTKOWNIKACH TWOJEJ STRONY, INFORMUJĄC O:

→ źródłach pozyskania ruchu (skąd pochodzą użytkownicy odwiedzający Twoją witrynę)

→ odbiorcach – potencjalnych klientach (kim są, czego szukają)

→ ich zachowaniu na Twojej stronie (co ich zainteresowało, gdzie klikali)

→ wpływie mediów społecznościowych na ruch na Twojej stronie

→ skuteczności Twoich działań promocyjnych

TWOJA STRONA ISTNIEJE PO COŚ – CEL TO PODSTAWOWY WYZNACZNIK SKUTECZNOŚCI NASZYCH DZIAŁAŃ
USTAWIMY ŚLEDZENIE KLUCZOWYCH DLA CIEBIE ZACHOWAŃ UŻYTKOWNIKÓW

Z usługi Google Analytics możesz korzystać całkowicie za darmo jeśli Twoja witryna jest odwiedzana nie więcej niż 5 milionów razy w miesiącu. Z opłat zwolnieni są również wszyscy użytkownicy kampanii AdWords bez względu na liczbę odwiedzających.

Nasi specjaliści od Google AdWords i Google Analytics dokonają szczegółowej interpretacji raportu oraz udzielą praktycznych wskazówek, które podniosą użyteczność Twojej witryny. Pozycjonowanie stron Łódź to kompleksowa usługa z zakresu analityki SEO, oraz pełnego marketingu internetowego.

Work

Zamów.Bezpłatną.Wycenę

Zapytanie

Jesteśmy Dostępni

Poniedziałek – Piatek: 10:00 – 18:00

tel: + 48 887-587-387

email: biuro@awprojekt-art.pl

ATRAKCYJNY PAKIET STRONA + POZYCJONOWANIE