Tworzenie landing page

Strona docelowa, która realizuje cele marketingowe.

Tworzenie Landing Page

Projektujemy oraz wdrażamy efektywne landing page, które pozyskują leady sprzedażowe.
Pozyskaj leady z kampanii AdWords czy Social Mediów. Stwórz z nami skuteczną kampanię leadową.

Unikatowa propozycja sprzedaży

USP (unique selling proposition) – to ważny czynnik eksponowany w kampanii reklamowej, który ma za zadanie wyróżnić oferowany produkt, spośród innych oferowanych w danej branży. To unikatowa korzyść klienta, jaką nabywa wraz z zakupem produktu.

Wzrost poziomu
konwersjii

Tworzymy profesjonalne strony landing page ukierunkowane na pozyskiwanie leadów i zwiększenie sprzedaży. Wyróżnikiem strony Landing Page jest często występujący call to action, który ma duży wpływ na zwiększenie konwersji.

Łatwość w zapamiętaniu marki

Landing page z założenia jest stroną o prostej i czytelnej budowie. Nie posiada zakładek, wszystkie informacje są przedstawione w sposób zwięzły i przystępny dla użytkownika. Jest to zatem doskonałe miejsce, aby dostatecznie mocno zaprezentować swoją markę.

Tworzenie Landing Page
zwiększymy Twoją sprzedaż!

Tworzenie landing page musi być dokładnie przemyślane i zaplanowane. Najważniejszą zaletą strony landing page jest to, że jedynym działaniem jakie może wykonać użytkownik – jest zaplanowana przez nas akcja. Dlatego tak ważne jest w procesie tworzenia strony docelowej – dokładne określenie potrzeb. Może to być sprzedaż produktu, budowa bazy kontaktów, skłonienie do pobrania aplikacji, zapisanie na szkolenie itp.

Tworzenie landing page w WorPress daje możliwość edycji oferty w przyszłości. Dlatego do tworzenia landing page korzystamy z tych samych rozwiązań co w przypadku tworzenia zwykłej strony. Nie korzystamy z gotowych kreatorów. Tylko profesjonalnie wykony landing page może zapewnić powodzenie kampanii sprzedażowej.

Tworzymy skuteczne Landing Page na potrzeby kampanii reklamowych.

Tworzenie Landing Page pozwala na zaprezentowanie potencjonalnemu klientowi - wyselekcjonowanej, unikalnej oferty produktu czy usługi. Tworzymy skuteczne w przekazie landig page na potrzeby kampanii Google Ads oraz reklamy w Social Media. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem landing page ale także prowadzeniem kampanii reklamowych. Nasza wiedza z zakresu użyteczności stron internetowych (ui/ux) pozwala nam na tworzenie landing page, które przekładają się na wysokie konwersje. Dodatkowo nasi copywriterzy SEO tworzą wysokiej jakości, unikalne i perswazyjne treści skłaniające do działania.

Nasza Agencja zapewnia kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia działań marketingowych w sieci. Tworzymy landing page, prowadzimy kampanie reklamowe, prowadzimy kampanie email marketingowe, przygotowujemy treści na potrzeby kampanii.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę szukając: tworzenie landing page, projektowanie landing page, budowanie landing page, skuteczne strony landing page - skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę strony Landing Page, która będzie wykonana w systemie CMS WordPress.

To co wyróżnia strony landing page w porównaniu do klasycznych stron wielozakładkowych to zdecydowanie większa konwersja. W odróżnieniu od klasycznej strony www, tworzenie landing page musi być ściśle sprecyzowane, a informacje zawarte na stronie muszą być zwięzłe, precyzyjne i czytelne. Przy tworzeniu skutecznego landing page'a nie ma mowy o tworzeniu rozbudowanych treści czy dodatkowych zakładek. Prawidłowo wykonany landing page musi być przejrzysty, minimalistyczny i skuteczny w przekazie. Zawierać tylko esencję informacji o ofercie i przede wszystkim - skłaniać do działania!

Landing page jest niezastąpiony w przypadku tworzenia kampanii email marketingowych. Według specjalistów z dziedziny marketingu internetowego email marketing jest najbardziej skuteczną a zarazem najtańszą formą reklamy. Co za tym idzie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z tej formy promocji swojej firmy. Platformy takie jak freshmail cieszą się coraz większą popularnością. W swoich pakietach dają również dostęp do tworzenia stron typu landing page. Trzeba jednak pamiętać, że skuteczność kampanii zależy w dużej mierze od jakości wykonanego landig page'a. Dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej konwersji, nie oszczędzaj pieniędzy na tworzenie landig page. Powierz to zadanie profesjonalistom aby zmaksymalizować zyski z kampanii reklamowej.

Tworzenie landing page ma również znaczący wpływ na budowanie wizerunku marki w sieci. Ze względu na prostą budowę i przejrzystość strony docelowej jest to doskonałe miejsce aby wyróżnić swoją markę - logo, hasła przewodnie, nazwę firmy. Dodatkowo landing page najczęściej jest wykorzystywany na potrzeby prowadzonej kampanii reklamowej. Reklamy Google AdWord czy reklamy w Social Media można kierować do konkretnej grupy odbiorców w dowolnej lokalizacji. To pozwala na budowanie silnej pozycji firmy w danej branży.

Tworzenie skutecznego landing page to przede wszystkim dobrze rozplanowane i zaakcentowane call to action - czyli skłonienie użytkownika do działania. Dlatego przy tworzeniu landing page bardzo ważne jest precyzyjne określenie celu kampanii reklamowej. Profesjonalnie zaprojektowana strona landing page ma dosłownie prowadzić użytkownika za rękę i skłonić to konkretnego działania - zakupu, wypełnienia formularza etc.

Landing page w porównaniu do tradycyjnej strony internetowej jest ukierunkowany na realizację konkretnego celu. Ze względu na prostą budowę i brak dodatkowych podstron osiągnięcie zamierzonego celu za pomocą strony landing page jest znacznie łatwiejsze. Założeniem landing pahe jest skłonienie użytkownika do wykonania konkretnej akcji - zakupu produktu, zapisania się na szkolenie, pobrania e-booka etc. Tworzenie landing page musi być zatem dokładnie przemyślane i zaplanowane. Aby osiągnąć założone cele kampanii reklamowej landing page musi być skuteczny w przekazie, prosty i czytelny. Hasła reklamowe oraz treści muszą dokładnie prowadzić użytkownika do konkretnego działania. Strona powinna być minimalistyczna, dobrze zaprojektowana z wykorzystaniem wiedzy na temat użyteczności stron internetowych. Tylko profesjonalne tworzenie landing page może zapewnić wysoką konwersję.