About

Tworzenie landing page

Strona docelowa, która realizuje cele marketingowe.


Odbierz darmową wycenę

5/5 z 247 opinii

Zadzwoń +48 887-587-387 lub napisz lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy w ciągu 24h i porozmawiamy o ofercie.


Tworzenie Landing Page - wspieranie działań marketingowych!

Projektujemy oraz wdrażamy efektywne landing page, które pozyskują leady sprzedażowe.
Pozyskaj leady z kampanii AdWords czy Social Mediów. Stwórz z nami skuteczną kampanię leadową.

Unikatowa propozycja sprzedaży.

USP (unique selling proposition) – to ważny czynnik eksponowany w kampanii reklamowej, który ma za zadanie wyróżnić oferowany produkt, spośród innych oferowanych w danej branży. To unikatowa korzyść klienta, jaką nabywa wraz z zakupem produktu.

Wzrost poziomu konwersjii.

Tworzymy profesjonalne strony landing page ukierunkowane na pozyskiwanie leadów i zwiększenie sprzedaży. Wyróżnikiem strony Landing Page jest często występujący call to action, który ma duży wpływ na zwiększenie konwersji.

Łatwość w zapamiętaniu marki.

Landing page z założenia jest stroną o prostej i czytelnej budowie. Nie posiada zakładek, wszystkie informacje są przedstawione w sposób zwięzły i przystępny dla użytkownika. Jest to zatem doskonałe miejsce, aby dostatecznie mocno zaprezentować swoją markę.

About
oferta

Tworzenie Landing Page - zwiększymy Twoją Sprzedaż!

Tworzenie landing page musi być dokładnie przemyślane i zaplanowane. Najważniejszą zaletą strony landing page jest to, że jedynym działaniem jakie może wykonać użytkownik – jest zaplanowana przez nas akcja. Dlatego tak ważne jest w procesie tworzenia strony docelowej – dokładne określenie potrzeb. Może to być sprzedaż produktu, budowa bazy kontaktów, skłonienie do pobrania aplikacji, zapisanie na szkolenie itp.

Tworzenie landing page w WorPress daje możliwość edycji oferty w przyszłości. Dlatego do tworzenia landing page korzystamy z tych samych rozwiązań co w przypadku tworzenia zwykłej strony. Nie korzystamy z gotowych kreatorów. Tylko profesjonalnie wykony landing page może zapewnić powodzenie kampanii sprzedażowej.

Tworzymy skuteczne Landing Page na potrzeby kampanii reklamowych.

Skuteczny
Landing Page
Pozyskujądy
Leady.

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT
oferta
opinie

Tworzenie landing page - opinie klientów.

Zobacz więcej opinii naszych klientów – opinie w Google.

5/5 z 32 opinii
5/5 z 158 opinii

Strona Landing Page, oraz kampania reklamowa, którą przygotowała dla nas Agencja AW PROJEKT okazała się bardzo efektywnym działaniem marketingowym. Efekty kampanii przeszły nasze oczekiwania. Zdecydowanie owocna współpraca – Agencja warta polecenia.

Fotowoltaika SOLARIS

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Agencją AW PROJEKT ponieważ przekonały nas bardzo pozytywne opinie klientów. Przygotowany Landing Page oraz kampania reklamowa na Facebooku okazały się strzałem w dziesiątkę.

Catering - Mlekiem i Miodem

Z Agencją AW PROJEKT współpracujemy już 4 rok. Zaczęliśmy od stworzenia strony internetowej. Później zdecydowaliśmy się na usługę pozycjonowania, prowadzenie kampanii oraz przygotowywanie Landing Page. Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz rezultatów.

Nefretete - Centrum Medycyny Estetycznej
opinie
team

Efektywne Landing Page zwiększające sprzedaż online.

Przez 10 lat naszej pracy wykonaliśmy ponad 200 stron typu Landing Page.
Mamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w budowaniu skutecznych stron docelowych na potrzeby kampanii.

00000

Godzin pracy

000

Wykonanych
Landing Page

000

Zadowolonych klientów

00

Lat na rynku

team

Tworzenie landing page - najważniejsze korzyści.

6 najważniejszych korzyści jakie daje posiadanie strony Londing Page

Strona landing page - unikalna oferta sprzedaży.

Tworzenie Landing Page pozwala na zaprezentowanie potencjonalnemu klientowi - wyselekcjonowanej, unikalnej oferty produktu czy usługi. Tworzymy skuteczne w przekazie landig page na potrzeby kampanii Google Ads oraz reklamy w Social Media. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem landing page ale także prowadzeniem kampanii reklamowych. Nasza wiedza z zakresu użyteczności stron internetowych (ui/ux) pozwala nam na tworzenie landing page, które przekładają się na wysokie konwersje. Dodatkowo nasi copywriterzy SEO tworzą wysokiej jakości, unikalne i perswazyjne treści skłaniające do działania.

Nasza Agencja zapewnia kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia działań marketingowych w sieci. Tworzymy landing page, prowadzimy kampanie reklamowe, prowadzimy kampanie email marketingowe, przygotowujemy treści na potrzeby kampanii.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę szukając: tworzenie landing page, projektowanie landing page, budowanie landing page, skuteczne strony landing page - skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę strony Landing Page, która będzie wykonana w systemie CMS WordPress.

tworzenie landing page

tworzenie landing page

Zdecydowanie większa liczba konwersji w porównaniu do klasycznej strony internetowej.

To co wyróżnia strony landing page w porównaniu do klasycznych stron wielozakładkowych to zdecydowanie większa konwersja. W odróżnieniu od klasycznej strony www, tworzenie landing page musi być ściśle sprecyzowane, a informacje zawarte na stronie muszą być zwięzłe, precyzyjne i czytelne. Przy tworzeniu skutecznego landing page'a nie ma mowy o tworzeniu rozbudowanych treści czy dodatkowych zakładek. Prawidłowo wykonany landing page musi być przejrzysty, minimalistyczny i skuteczny w przekazie. Zawierać tylko esencję informacji o ofercie i przede wszystkim - skłaniać do działania!

Landing Page zwiększa skuteczność email marketingu.

Landing page jest niezastąpiony w przypadku tworzenia kampanii email marketingowych. Według specjalistów z dziedziny marketingu internetowego email marketing jest najbardziej skuteczną a zarazem najtańszą formą reklamy. Co za tym idzie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z tej formy promocji swojej firmy. Platformy takie jak freshmail cieszą się coraz większą popularnością. W swoich pakietach dają również dostęp do tworzenia stron typu landing page. Trzeba jednak pamiętać, że skuteczność kampanii zależy w dużej mierze od jakości wykonanego landig page'a. Dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej konwersji, nie oszczędzaj pieniędzy na tworzenie landig page. Powierz to zadanie profesjonalistom aby zmaksymalizować zyski z kampanii reklamowej.

Landing Page pomaga z budowaniu wizerunku marki w sieci.

Tworzenie landing page ma również znaczący wpływ na budowanie wizerunku marki w sieci. Ze względu na prostą budowę i przejrzystość strony docelowej jest to doskonałe miejsce aby wyróżnić swoją markę - logo, hasła przewodnie, nazwę firmy. Dodatkowo landing page najczęściej jest wykorzystywany na potrzeby prowadzonej kampanii reklamowej. Reklamy Google AdWord czy reklamy w Social Media można kierować do konkretnej grupy odbiorców w dowolnej lokalizacji. To pozwala na budowanie silnej pozycji firmy w danej branży.

Landing Page zawiera call to action – wezwanie do działania, które pomaga skłonić użytkownika do podjęcia konkretnego działania.

Tworzenie skutecznego landing page to przede wszystkim dobrze rozplanowane i zaakcentowane call to action - czyli skłonienie użytkownika do działania. Dlatego przy tworzeniu landing page bardzo ważne jest precyzyjne określenie celu kampanii reklamowej. Profesjonalnie zaprojektowana strona landing page ma dosłownie prowadzić użytkownika za rękę i skłonić to konkretnego działania - zakupu, wypełnienia formularza etc.

Landing Page - strona bardziej sprzedażowa ukierunkowana na realizację konkretnego celu.

Landing page w porównaniu do tradycyjnej strony internetowej jest ukierunkowany na realizację konkretnego celu. Ze względu na prostą budowę i brak dodatkowych podstron osiągnięcie zamierzonego celu za pomocą strony landing page jest znacznie łatwiejsze. Założeniem landing pahe jest skłonienie użytkownika do wykonania konkretnej akcji - zakupu produktu, zapisania się na szkolenie, pobrania e-booka etc. Tworzenie landing page musi być zatem dokładnie przemyślane i zaplanowane. Aby osiągnąć założone cele kampanii reklamowej landing page musi być skuteczny w przekazie, prosty i czytelny. Hasła reklamowe oraz treści muszą dokładnie prowadzić użytkownika do konkretnego działania. Strona powinna być minimalistyczna, dobrze zaprojektowana z wykorzystaniem wiedzy na temat użyteczności stron internetowych. Tylko profesjonalne tworzenie landing page może zapewnić wysoką konwersję.