About

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych – skuteczne sklepy, które sprzedają! Nowoczesne, responsywne i intuicyjne sklepy WooCommerce. Chcesz zacząć sprzedawać online i zwiększyć dochody swojej firmy? Skontaktuj się z nami już dziś!


AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT
Odbierz darmową wycenę

5/5 z 247 opinii

Zadzwoń +48 887-587-387 lub napisz lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy w ciągu 24h i porozmawiamy o ofercie.


Tworzenie sklepów internetowych WordPress

Tworzenie sklepów internetowych to specjalność naszej Agencji. Sklep Internetowy to idealny kanał dystrybucji produktów,
a także świetne uzupełnienie sklepu tradycyjnego. Projektujemy profesjonalne i skuteczne sklepy internetowe, które sprzedają!

Dostosowany do branży.

Z naszej oferty możesz wybrać tańszy sklep internetowy zbudowany na szablonie lub indywidualny projekt graficzny. Wszystkie nasze realizacje sklepów są indywidualnie dostosowane do branży oraz potrzeb klienta.

Sklep responsywny.

Niezależnie czy będzie to sklep wykonany na szablonie czy indywidualny projekt graficzny – otrzymasz responsywny sklep internetowy. Oznacza to, że Twój sklep będzie dostosowany do wszystkich ekranów (komputer, tablet, telefon),

Sklep widoczny w Google.

Zadaniem sklepu internetowego jest generowanie sprzedaży. Dlatego każdy tworzony przez nas sklep internetowy jest optymalizowany pod SEO. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne pakiety pozycjonowania sklepów.

About
00

Lat doświadczenia

000

Wykonanych Projektów

00

Pozycjonowanych Stron

00

Średni czas realizacji

About Brooklyn

Sklepy internetowe WordPress

Oferujemy zróżnicowane pakiety sklepów internetowych. Możesz wybrać sklep WordPress na szablonie lub indywidualny projekt.

DLA MAŁYCH FIRM

Tworzymy sklepy internetowe WordPress
dla małych i średnich firm z całej Polski.

DLA BIZNESU

Jeśli poszukujesz nieszablonowych rozwiązań
wdrażamy również indywidualne projekty.

About Brooklyn
oferta

Tworzenie sklepów internetowych WordPress.

Tworzenie sklepów internetowych – jesteśmy w TOP 5 w wynikach wyszukiwania Google! Jeśli do nas trafiłeś, to najlepszy dowód na to, że jesteśmy specjalistami w tworzeniu sklepów internetowych WordPress.

Tworzymy sklepy internetowe, które wyróżniają się na tle konkurencji. Jesteśmy profesjonalistami, ponieważ projektowanie to nasza pasja. Unikalne logo, ciekawa kolorystyka sklepu i układ modułów zgodny z zasadami UI/UX pozwalają zwiększyć rozpoznawalność sklepu. Niezależnie czy tworzymy sklep na szablonie czy indywidualny projekt stawiamy na profesjonalizm i najwyższe standardy jakości.

Jeśli interesują Cię takie tematy jak: tworzenie sklepów internetowych, projektowanie sklepów internetowych, sklepy WooCommerce, sklepy WordPress, tworzenie sklepów WordPress – skontaktuj się koniecznie z nami!

Tworzymy
Sklepy
Internetowe
Które
Sprzedają!

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT
oferta

Sklepy WooCommerce.

Tworzymy sklepy WooCommerce od początku naszej działalności. Wykonaliśmy ponad 400 projektów sklepów WooCommerce,  jak. np. sklep internetowy dla magazynu “Zdrowie bez leków”, sklep internetowy z kosmetykami Insight, sklep internetowy z kosmetykami BioBotanic, sklep internetowy z suplementami diety, sklep internetowy z obuwiem dla dzieci i wiele innych.

Tworzone przez nas sklepy internetowe oparte są o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Przy projektowaniu sklepu internetowego duży nacisk kładziemy na atrakcyjny, nowoczesny wygląd oraz na intuicyjną nawigację i łatwą ścieżkę zakupową.

Przy tworzeniu sklepu internetowego wykorzystujemy nowoczesne technologie takie jak np. RWD. Każdy stworzony przez nas sklep WooCommerce jest dostosowany do urządzeń mobilnych. Spełniamy największe oczekiwania klientów – tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dbamy o dobry wizerunek marki. Oferujemy tworzenie sklepów internetowych zgodnie z zasadami Google. Dbamy o optymalizację treści, grafik oraz kodu, tak aby Twój sklep był dobrze widoczny w wyszukiwarce. Dodatkowo zajmujemy się kampaniami marketingowymi taki jak: pozycjonowanie, kampanie Google Ads czy reklamy na Facebooku.

team

Wdrożymy Twój sklep od A do Zet.

Od 10 lat projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy z nami osiągają sukcesy!

00000

Godzin pracy

000

Wykonanych stron

000

Zadowolonych klientów

00

Lat na rynku

team
opinie

Tworzenie sklepów internetowych - opinie klientów.

Zobacz więcej opinii naszych klientów – opinie w Google.

5/5 z 32 opinii
5/5 z 158 opinii

Współpraca z Agencją AW PROJEKT przebiega bardzo owocnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania dla nas sklepu internetowego w WordPress. Sklep jest łatwy w obsłudze i ładnie się prezentuje.

Agnieszka

Agencja AW PROJEKT to profesjonaliści, na których zawsze można liczyć. Wykonany dla nas sklep jest nie tylko nowoczesny i ładny ale też faktycznie przynosi coraz większe przychody dzięki efektywnemu pozycjonowaniu.

Dariusz

Zleciliśmy firmie AW PROJEKT projekt oraz wdrożenie sklepu internetowego dla hurtowni z odzieżą damską. Sklep z integracją z Subiektem oraz pełną automatyzacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy.

Paweł
Przemyślany Sklep to Klucz do Sukcesu i Wysokiej Sprzedaży!
Zbuduj go z Nami.

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT
opinie

Tworzenie sklepów internetowych - cennik.

Cennik tworzenia sklepów internetowych 2022 r. – oferujemy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie.

Tworzenie sklepów internetowych w WordPress

Sklepy internetowe WordPress cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Tworzenie sklepów internetowych w WordPress to proces wdrożenia platformy sprzedażowej zgodnie z zasadami UI/UX – czyli zgodnie z zasadami użyteczności. Projektowanie sklepów internetowych przebiega etapowo. Najpierw planujemy, analizujemy konkurencję, badamy branżę, poznajemy potrzeby klienta. Planowanie i strategia odgrywają kluczową rolę przy tworzeniu sklepów internetowych, które mają sprzedawać. Tylko profesjonalnie wykonany sklep internetowy będzie generował sprzedaż. Dlatego w naszej pracy podczas projektowania sklepów internetowych wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania takie jak: optymalizacja sklepu pod SEO, łatwa nawigacja, mapa sklepu, responsywność. Dodatkowo wdrażamy integracje wordpress takie jak: szybkie płatności pay-u, integracje z kurierami, stany magazynowe, google analytics, stany magazynowe, kupony rabatowe, produkty z wariantami, automatyczna zmiana statusów zamówień, integracje z Allegro czy z Subiektem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety:

 • najpopularniejszy system CMS WordPress na świecie
 • bezpieczny system CMS WordPress
 • bardzo łatwa obsługa sklepu internetowego WooCommerce
 • atrakcyjne ceny wdrożenia sklepu WooCommerce
 • nieograniczone możliwości jeśli chodzi o funkcjonalności
 • niezliczona liczba wtyczek
 • nieograniczone możliwości rozbudowy sklepu
 • struktura sklepu przyjazna SEO

Projektowanie sklepów internetowych UI/IX

Oferujemy projektowanie sklepów internetowych zgodnie z zasadami UI/UX. Przy tworzeniu sklepów bierzemy pod uwagę elementy powiązane z zadowoleniem użytkownika i konwersją, czyli skutecznością sklepu. Każdy sklep ma swoją grupę docelową, swoich odbiorców. Inaczej należy zaprojektować szablon sklepu dla młodych matek, inaczej dla młodzieży, a inaczej dla ludzi starszych. Tworząc sklepy internetowe szczególną wagę przykładamy do elementów takich jak:

 • wygląd ogólny, szablon WordPress
 • szybkie ładowanie się sklepu
 • oznaczenie i wygląd linków i klikalnych elementów
 • jasny przekaz akcji zakupowej
 • etykiety i nazewnictwo
 • logo i tagline
 • menu górne
 • okruszki

Sklepy WooCommerce – wersja mobilna sklepu

Sklepy WooCommerce są idealnie dostosowane do urządzeń mobilnych. Niezależnie czy wybierzesz sklep WordPress na szablonie czy indywidualny projekt graficzny, możesz mieć pewność, że Twój sklep będzie dostosowany do urządzeń mobilnych. Obecnie ponad 50% użytkowników Internetu korzysta z telefonów komórkowych. Nie musisz się martwić, że Twoi klienci będą mieli problem z zamówieniem produktu przez telefon. Wersja mobilna sklepu pozwoli Twoim klientom w łatwy sposób przeglądać produkty czy składać zamówienie. Wszystkie szablony premium, na których tworzymy sklepy są responsywne. Oznacza to, że zmieniają wygląd w zależności od rozdzielczości ekranu i rodzaju urządzenia, na którym są wyświetlane.

Pozycjonowanie sklepu internetowego – reklamy produktowe

Pamiętaj, że Twój sklep będzie wymagał regularnego rozwoju. W Internecie czas mierzony jest znacznie szybciej. Dlatego firmy, które nie nadążają lub nie rozwijają się, tak naprawdę się cofają. Samo posiadanie sklepu internetowego bez działań marketingowych nie wystarczy. Aby pozyskiwać klientów i sprzedawać konieczne jest promowanie sklepu. Sklep, który nie będzie widoczny w Google po prostu nie będzie sprzedawał. Dlatego do każdego tworzonego przez nas sklepu internetowego zalecamy również pozycjonowanie. W ramach promocji sklepu oferujemy następujące działania.

 • pozycjonowanie sklepu internetowego w Google
 • reklamy produktowe w Google Ads
 • produktowe reklamy dynamiczne na Facebooku

Tworzenie sklepów internetowych - FAQ.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy wybrali tworzenie sklepów internetowych WooCommerce.

Czy tworzycie sklepy internetowe dla klientów z całej Polski?

Tak, nasza oferta tworzenie sklepów internetowych jest skierowana do klientów z całej Polski.  Z naszymi klientami komunikujemy się telefoniczne oraz mailowo. Jesteśmy dostępni również przez Messenger oraz WhatsApp.

Ile czasu potrzebujecie na wykonanie sklepu internetowego?

Projektowanie sklepów internetowych zajmuje średnio 3-4 tygodnie. Tak naprawdę wszystko zależy od zaawansowania projektu i integracji jakie wdrażamy. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Zawsze na początku, po poznaniu potrzeb klienta określamy czas potrzebny na wdrożenie sklepu.

Czy wstawiacie produkty?

Projektowanie sklepów internetowych obejmuje: projekt, wdrożenie oraz konfigurację sklepu internetowego. Wdrażamy również moduły i integracje usprawniające działanie sklepu internetowego takiej jak: płatności online, integracje z firmami kurierskimi, kupony rabatowe produktów, zarządzanie magazynem, etykiety adresowe etc.

W większości przypadków wstawiamy kilka przykładowych produktów oraz przekazujemy instrukcje do samodzielnego dodawania asortymentu. Na indywidualne życzenie klienta możemy jak najbardziej dodać produkty. Jest to kwestia do ustalenia - dodatkowo płatna.

Czy dodawanie produktów do sklepu jest łatwe?

Preferujemy tworzenie sklepów WooCommerce właśnie ze względu między innymi na łatwą obsługę sklepu. Panel administracyjny sklepu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowo w przypadku każdej realizacji zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi systemu WooCommerce (WordPress) oraz przesyłamy instrukcje.

Czy istnieje limit produktów jakie mogę dodać?

Nie, nie ma limitów w zakresie dodawania produktów do sklepu. W zależności jednak od wielkości asortymentu musimy wybrać odpowiedni serwer. 

Czy zajmujecie się pozycjonowaniem sklepów internetowych?

Tak, mamy specjalną ofertę pozycjonowanie. Mamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych na terenie całej Polski. Tworzenie sklepów internetowych ma przede wszystkich  stworzenie skutecznej platformy sprzedażowej. Dlatego przy projektowaniu sklepu wykorzystujemy techniki optymalizacji SEO. Sklepy WooCommerce pozycjonujemy przy pomocy dodatku SEO Yoast Premium.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Cena pozycjonowania sklepu internetowego jest uzależniona od zasięgu pozycjonowania oraz od wybranych fraz kluczowych. Czym większa konkurencja w branży, tym koszty pozycjonowania są wyższe. Znaczenie ma również zasięg - pozycjonowanie ogólnopolskie jest bardziej złożonym procesem co przekłada się na cenę. Warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu internetowego już na etapie jego tworzenia - wtedy możemy zaoferować korzystne rabaty. Średni budżet miesięczny na pozycjonowanie sklepu internetowego to >500 zł.

Czy prowadzicie kampanie Google Ads?

Tak, nasza Agencja oferuje prowadzenie kampanii Google Ads. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklamy produktowej. Tworzenie sklepów internetowych to nie tylko projekt i wdrożenie sklepu ale także skuteczne działania marketingowe, które mają na celu generowanie sprzedaży.

Jaki system wybrać: WooCommerce czy PrestaShop?

Nasza Agencja zdecydowanie preferuje sklepy WooCommerce. Tworzymy sklepy WooCommerce na szablonach WordPress, a także oferujemy indywidualne projekty graficzne.

Jakie macie doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych?

Mamy 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron i sklepów internetowych. W tym czasie wykonaliśmy kilkaset realizacji sklepów takich jak np. sklep magazynu "Zdrowie bez leków", hurtownia fryzjersko-kosmetyczna, sklep z suplementami diety, kwiaciarnia, dieta pudełkowa, hurtownia odzieży damskiej, butik z odzieżą włoską i wiele innych.

Czy wykonacie dla mnie projekt logo i inne formy reklamy?

Tak, jak najbardziej. Tworzymy projekty graficzne: logo, wizytówki, ulotki, karty produktowe i inne.

Czy będzie możliwość rozbudowania sklepu o nowe wersje językowe?

Tworzenie sklepu internetowego WooCommerce daje pełne możliwości wdrażania dowolnej liczby wersji językowych. Sklepy WooCommerce mają nieograniczone możliwości wdrożenia dowolnej funkcjonalności.

Jak wygląda integracja sklepu z programem magazynowym?

Integracja z programem magazynowym polega na pobieraniu informacji z programu magazynowego o produktach i wysyłaniu jej do sklepu internetowego, gdzie zakładane są kartoteki produktów. Synchronizator cyklicznie dodaje nowe produkty do sklepu internetowego oraz aktualizuje stany magazynowe oraz ceny.

Popularne programy magazynowe to: Subiekt, Optima, iFIRMA, wFirma, Fakturownia.

Dlaczego warto stworzyć sklep z nami?

Tworzenie sklepów internetowych to wieloetapowy proces wdrożenia skutecznej i funkcjonalnej platformy sprzedaży. Projekt oraz wdrożenie platformy sprzedażowej to zadanie dla profesjonalnej agencji interaktywnej. Tworzenie sklepów WooCommerce przez naszą agencję pomaga zwiększyć liczbę sprzedaży produktów. Projektowanie sklepów internetowych WooCommerce - to lubimy najbardziej. Tworzenie sklepów internetowych w połączeniu z pozycjonowaniem to najlepszy wybór. Tworzenie sklepów internetowych z nami to gwarancja osiągnięcia sukcesu i wzrost wyników sprzedaży.