Cechy UX i UI w projektowaniu stron internetowych

Nasza Agencja od 10 lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych. Zajmujemy pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google po wpisaniu frazy: strony internetowe Łódź, sklepy internetowe Łódź czy pozycjonowanie Łódź. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Przy projektowaniu oraz wdrażaniu stron internetowych stawiamy na nowoczesny design oraz na wysoką funkcjonalność strony www.

Projektanci UX i UI skupiają uwagę na użyteczności użytkowników, przy czym projektanci UX mają podejście analityczne, natomiast projektanci UI – wizualne.

→ Projektanci UX – myślą strategicznie. Lubią testy i analizy. Projektanci UX wiedzą, że wszystkie informacje są ważne, nawet kiedy wydają się mało istotne – mogą mieć znaczący wpływ na całość. W fazie testów nie lekceważą oni żadnego szczegółu. Wiedzą, że strategia UX opiera się w całości na rzetelności przeprowadzonych badań. Projektanci UX wykonują ciężką pracę badawczą.

→ Projektanci UI – są kreatywnymi designerami. Są zdolnymi twórcami, którzy wizjonersko wykorzystują zebrane dane oraz stosują zasady projektowania interakcji, aby tworzyć witryny, które się nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i przyjazne w użyciu. O ile projektanci UI koncentrują się głównie na funkcjonalności i wyglądzie strony, tworząc przystępne interfejsy, projektanci UX skupiają się na interakcji użytkownika z witryną.

UX i UI są dwoma silnie powiązanymi ze sobą obszarami, które często są ze sobą błędnie utożsamiane. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Tworzymy nowoczesne strony internetowe Łódź w systemie WordPress! Oferujemy najwyższą jakość, atrakcyjną cenę i szybki czas realizacji.

NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ SPECJALIŚCI

e-marketingu i reklamy
copywritingu
pozycjonowania SEO, SEM
webdesigner, webdeweloper

NASZ ZASIĘG

Łódź
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Katowice
Gdańsk
Szczecin

KONTAKT Z NAMI

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT
Łódź 90-307, Piłsudskiego 25
Warszawa 01-307, Rayskiego 7
tel: +48 887-587-387
email: [email protected]

strony internetowe łódź_logo facebook