STRONY INTERNETOWE

WORDPRESS

ŁÓDŹ

 

Potrzebujesz witryny?

 

 

887 587 387NAPISZ

STRONY INTERNETOWE WORDPRESS

Strona internetowa WordPress to indywidualny projekt graficzny, każdy motyw dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Przewaga WordPressa nad indywidualnym CMSem jest taka, że posiada on 35 tysięcy dostępnych dodatków i cały czas tworzone są nowe – autorskie CMS-y – posiadają średnio ok kilkunastu dodatków – co oznacza, że wszystkie nietypowe funkcje trzeba projektować indywidualnie – a to z kolei znacznie podnosi cenę.

Strona internetowa WordPress nie odbiega ani wizualnie ani technicznie od witryn tworzonych w autorskich CMS-ach.

STRONY INTERNETOWE WORDPRESS

Dlaczego WordPress? Wybieramy WordPressa dlatego, że jest on najpopularniejszym systemem CMS (samodzielnego zarządzania treścią) na świecie. Według raportów prawie 60% stron zbudowanych w CMS używa WordPressa – co za tym idzie jest to nie tylko najbardziej popularny system CMS ale również najszybciej rozwijający się i najbardziej przyszłościowy.

Kolejną zaletą WordPressa jest jego dostępność, cena (oprogramowanie bezpłatne) oraz bardzo duży wybór dodatkowych modułów. Na WordPressie możemy stworzyć zarówno prostą stronę internetową, jak również rozbudowany serwis firmowy, który będzie posiadał np. opcje rezerwacji, newslettera itp. Wybór ogólnodostępnego oprogramowania pozwala także obniżyć koszty tworzenia strony internetowej.

Wiele motywów i dodatków jest dostępna bezpłatnie. Strona internetowa WordPress jest nie tylko atrakcyjna i nowoczesna ale też przyjazna wyszukiwarkom oraz responsywna. W dzisiejszych czasach kiedy prawie połowa użytkowników internetu korzysta z urządzeń mobilnych responsywność strony stała się jednym z czynników rankingowych Google.

strony internetowe wordpress łódź
strony internetowe wordpress łódź

STRONA WWW WORDPRESS ŁÓDŹ

  • indywidualny projekt graficzny strony
  • system CMS WordPress
  • responsywność RWD – strona idealnie dopasowana do wszystkich urządzeń
  • dowolna ilość podstron
  • slidery, zdjęcia dostępne w darmowym banku zdjęć typu pixabay
  • formularz kontaktowy, mapa, integracja z Social Media, Polityka Cookies
  • blog, newsletter
  • połączenie z Google Analytics
  • pozycjonowanie strony internetowej
  • inne

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

JAKOŚĆ

Mamy 7 lat doświadczenia  w tworzeniu stron internetowych oraz pozycjonowaniu. Nasi klienci często polecają nasze usługi.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, spełniając największe oczekiwania klienta. Jesteśmy profesjonalistami. Gwarantujemy 100% satysfakcji oraz 24 miesięczną gwarancję.

}

CZAS

Zdecydowanie wyróżnia nas profesjonalizm oraz szybki czas realizacji. Zawsze dotrzymujemy terminów. Czas wykonania strony internetowej zależy od zaawansowania projektu. Ale zawsze przed przystąpieniem do pracy podajemy przybliżony czas realizacji, zazwyczaj jest to 14 – 21 dni.

CENA

Gwarantujemy najniższe ceny w Łodzi. Oferujemy indywidualne pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości finansowych. Oferujemy również atrakcyjne rabaty w przypadku skorzystania z usług dodatkowych takich jak np. pozycjonowanie stron, copywriting czy reklama AdWords.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

I OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ W ŁODZI LUB W WARSZAWIE

 

 

 

 

887 587 387NAPISZ