TANIE

STRONY INTERNETOWE

ŁÓDŹ

 

Potrzebujesz witryny?

 

 

887 587 387NAPISZ

TANIE STRONY INTERNETOWE ŁÓDŹ

Tanie strony internetowe Łódź to oferta dla małych firm, które chcą być widoczne w internecie i dotrzeć do większej liczby klientów. Oferujemy nowoczesny projekt strony typu One Page według najnowszych trendów Designu. Gwarantujemy , szybki czas realizacji oraz atrakcyjną cenę.

Tanie strony internetowe Łódź – ofertę tą kierujemy zarówno do klientów z Łodzi i województwa łódzkiego,
jak również do wszystkich zainteresowanych z całej Polski.

TANIE STRONY INTERNETOWE ŁÓDŹ

Tanie Strony Internetowe Łódź to indywidualna strona www na potrzeby małej firmy lub osoby prywatnej. Oferta tanie strony internetowe Łódź jest kierowana do wszystkich tych, którzy potrzebują atrakcyjnej, skutecznej, nowoczesnej strony internetowej w systemie CMS bez rozbudowanych modułów, z małą ilością podstron i prostą grafiką.

Do stworzenia taniej witryny wykorzystujemy najbardziej popularny system zarządzania treścią WordPress. Ze względu na niską cenę dobieramy odpowiedni bezpłatny szablon, który dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta i specyfikacji branży. Istnieje również możliwość wykonania indywidualnego projektu graficznego.

Tanie strony internetowe posiadają wszystkie funkcje nowoczesnej strony internetowej, która jest w pełni responsywna co oznacza, że dopasowuje się automatycznie do wszystkich urządzeń mobilnych (laptop, tablet, telefon).

 

tanie strony internetowe łódź
tanie strony internetowe łódź

TANIE STRONY WWW ŁÓDŹ

Tania Strona Internetowa  typu wizytówka to indywidualna strona internetowa typu jedna strona – One Page. Ofertę taniej strony internetowej wizytówka kierujemy do osób, które potrzebują prostej strony, bez podstron, w formie wizytówki – prezentacji. Strona taka znakomicie prezentuje np. lekarzy, adwokatów którzy potrzebują przedstawić swoją osobę i profil swojej specjalizacji. Sprawdzi się również dla wszystkich typów działalności jako wizytówka – informacja – prezentacja firmy.

Przy tworzeniu strony internetowej staramy się jak najlepiej poznać potrzeby klienta i specyfikę branży aby uzyskać stronę atrakcyjną wizualnie, wartościową treścią i skuteczną w przekazie.

Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanej skontaktuj się z nami, wykonamy dla Ciebie każdy projekt i dobierzemy odpowiednią ofertę do twoich potrzeb i możliwości finansowych.

TANIE STRONY WWW ŁÓDŹ

Tanie strony WWW Łódź – to indywidualny projekt graficzny, w skład którego wchodzi:

  • indywidualny projekt graficzny strony głównej
  • system CMS WordPress
  • responsywność – RWD – strona idealnie dopasowana do wszystkich urządzeń
  • dodanie do 10 podstron, plus możliwość samodzielnego dodawania kolejnych
  • slider, zdjęcia dostępne w darmowym banku zdjęć typu pixabay
  • formularz kontaktowy, mapa, integrafja z Social Media, Polityka Cookies
  • instalacja strony na serwerze
  • gwarancja 24 miesiące

Podstawowa cena za wykonanie 1500 zł

*Cena nie uwzględnia opcji dodatkowych, które możemy zastosować np: zakup zdjęć z fotolii, płatnego szablonu, dodatkowych niestandardowych opcji.

 

tanie strony internetowe łódź - tanie strony www łódź

CO NAS WYRÓŻNIA?

JAKOŚĆ

Mamy 7 lat doświadczenia  w tworzeniu stron internetowych oraz pozycjonowaniu. Nasi klienci często polecają nasze usługi.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, spełniając największe oczekiwania klienta. Jesteśmy profesjonalistami. Gwarantujemy 100% satysfakcji oraz 24 miesięczną gwarancję.

}

CZAS

Zdecydowanie wyróżnia nas profesjonalizm oraz szybki czas realizacji. Zawsze dotrzymujemy terminów. Czas wykonania strony internetowej zależy od zaawansowania projektu. Ale zawsze przed przystąpieniem do pracy podajemy przybliżony czas realizacji, zazwyczaj jest to 14 – 21 dni.

CENA

Gwarantujemy najniższe ceny w Łodzi. Oferujemy indywidualne pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości finansowych. Oferujemy również atrakcyjne rabaty w przypadku skorzystania z usług dodatkowych takich jak np. pozycjonowanie stron, copywriting czy reklama AdWords.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

I OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ W ŁODZI LUB W WARSZAWIE

 

 

 

 

887 587 387NAPISZ