Tani.Projekt.WWW

Strona Wizytówka

Tanie strony internetowe Łódź tworzymy z gotowych szablonów WordPress.

Poproś o bezpłatną wycenę

TANIE STRONY INTERNETOWE
ŁÓDŹ – WARSZAWA

Tanie strony internetowe Łódź to oferta dla małych firm, które chcą być widoczne w internecie i dotrzeć do większej liczby klientów. Oferujemy nowoczesny projekt strony typu One Page według najnowszych trendów Designu.
Gwarantujemy , szybki czas realizacji oraz atrakcyjną cenę.


Tanie strony internetowe Łódź – ofertę tą kierujemy zarówno do klientów z Łodzi i województwa łódzkiego,

jak również do wszystkich zainteresowanych z całej Polski.

TANIE STRONY INTERNETOWE
ŁÓDŹ – WARSZAWA

Do stworzenia taniej witryny wykorzystujemy najbardziej popularny system zarządzania treścią WordPress.
Ze względu na niską cenę dobieramy odpowiedni bezpłatny szablon, który dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta i specyfikacji branży.
Istnieje również możliwość wykonania indywidualnego projektu graficznego.

Tanie strony WWW Łódź – to indywidualny projekt graficzny, w skład którego wchodzi:

MOTYW WORDPRESS

Do stworzenia taniej strony internetowej wykorzystujemy gotowe szablony WordPress. Mamy do wyboru bezpłatne oraz płatne motywy.
Wybrany szablon dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

CMS WORDPRESS

CMS – System samodzielnego zarządzania treścią. Będziesz mógł samodzielnie i bezpłatnie edytować treści na swojej stronie.

RESPONSYWNOŚĆ RWD

RWD – responsywność – strona idealnie dopasowana do wszystkich urządzeń. RWD zapewnia prawidłowe wyświetlanie strony na wszystkich monitorach.

GOOGLE ANALYTICS

Dzięki połączeniu Twojej witryny z Google Analytics będziesz mógł na bieżąco sprawdzać statystyki odwiedzin twojej strony.

DARMOWE ZDJĘCIA

Przy tworzeniu taniej strony internetowej wykorzystujemy zdjęcia dostępne w darmowym banku zdjęć typu pixabay a także grafiki dostępne w wybranym szablonie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Formularz kontaktowy dla klientów.

GWARANCJA 2 LATA

Każda wykonana przez nas strona internetowa jest objęta 24 miesięczną gwarancją. Na każdym etapie służymy również pomocą.

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU WWW

Wykorzystanie WordPressa daje możliwość dowolnej edycji strony jak również jej rozbudowę w przyszłości.

#tanie strony internetowe łódź

TANIE STRONY INTERNETOWE
ŁÓDŹ – WARSZAWA

Tanie Strony Internetowe Łódź to indywidualna strona www na potrzeby małej firmy lub osoby prywatnej. Oferta tanie strony internetowe Łódź jest kierowana do wszystkich tych, którzy potrzebują atrakcyjnej, skutecznej, nowoczesnej strony internetowej w systemie CMS bez rozbudowanych modułów, z małą ilością podstron i prostą grafiką.

Tanie strony internetowe posiadają wszystkie funkcje nowoczesnej strony internetowej, która jest w pełni responsywna co oznacza, że dopasowuje się automatycznie do wszystkich urządzeń mobilnych (laptop, tablet, telefon).

TANIE STRONY WWW
ŁÓDŹ – WARSZAWA

Tania Strona Internetowa typu wizytówka to indywidualna strona internetowa typu jedna strona – One Page. Ofertę taniej strony internetowej wizytówka kierujemy do osób, które potrzebują prostej strony, bez podstron, w formie wizytówki – prezentacji. Strona taka znakomicie prezentuje np. lekarzy, adwokatów którzy potrzebują przedstawić swoją osobę i profil swojej specjalizacji. Sprawdzi się również dla wszystkich typów działalności jako wizytówka – informacja – prezentacja firmy.

Przy tworzeniu strony internetowej staramy się jak najlepiej poznać potrzeby klienta i specyfikę branży aby uzyskać stronę atrakcyjną wizualnie, wartościową treścią i skuteczną w przekazie.

Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanej skontaktuj się z nami, wykonamy dla Ciebie każdy projekt i dobierzemy odpowiednią ofertę do twoich potrzeb i możliwości finansowych.