Strony internetowe Łódź z systemem CMS

13 sierpnia, 2017 AW PROJEKT

Strony internetowe Łódź z systemem CMS

Strony internetowe Łódź z systemem CMS

Strony internetowe Łódź z systemem CMS  – to nowoczesny projekt strony www z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu samodzielnego zarządzania treścią – WordPress.

Strony budowane za pomocą kodu HTML przeszły do historii, a od wielu lat niezmiennie zapanowała moda na tworzenie stron internetowych w CMS. System CMS daje możliwość łatwej edycji zawartości strony każdemu użytkownikowi bez znajomości wiedzy z zakresu języka programowania.

Strony internetowe Łódź z systemem CMS

Strony internetowe Łódź z systemem CMS WordPress to doskonały wybór zarówno w przypadku małej strony internetowej jak i rozbudowanych serwisów. WordPress jest otwartym oprogramowaniem, dzięki temu każdy może dowolnie edytować wygląd swojej witryny, zarządzać treścią czy grafiką.

Oferujemy tworzenie stron internetowych z systemem CMS, który jest doskonałym narzędziem do zarządzania stroną. Kiedy potrzebujemy zaktualizować informację na stronie nie potrzebujemy do tego programisty. Wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego WordPress czy w ciągu kilku minut samodzielnie dokonać aktualizacji treści. Dzięki temu każdy może na bieżąco zarządzać swoją stroną, prowadzić bloga, dodawać promocje czy aktualności.

Nasza firma oferuje Państwu strony internetowe Łódź z systemem CMS w bardzo atrakcyjnych cenach. Każda strona, którą tworzymy to indywidualnie przygotowany projekt. Projektujemy oraz wdrażamy małe strony internetowe typu One Page a także tradycyjne strony internetowe z dowolną ilością podstron. Niezależnie od zaawansowania projektu zawsze korzystamy z WordPress-a. Każda strona internetowa wyposażona jest w narzędzia jakie potrzebuje klient np. formularz kontaktowy, newsletter, galeria zdjęć, blog , ankiety itd. Do tego celu wykorzystujemy darmowe oraz płatne moduły WordPress.

Każda strona internetowa spełnia kryteria Google pod kątem optymalizacji. Dodatkowo oferujemy usługę pozycjonowanie Łódź pod konkretne frazy.

Tworzone przez nas strony internetowe są nowoczesne, łatwe w obsłudze, oraz responsywne – oznacza to, że są dostosowane do urządzeń mobilnych. Dzięki RWD wyświetlają się prawidłowo na wszystkich urządzeniach takich jak: laptop, telefon czy tablet.

Strony internetowe Łódź z systemem CMS

System CMS to zdecydowanie najlepszy wybór przy tworzeniu strony internetowej. Jeśli chcesz mieć możliwość edytowania informacji na stronie bez udziału programisty to system CMS będzie doskonałym wyborem.