About
Przemyślany Sklep to Klucz do Sukcesu i Wysokiej Sprzedaży!
Zbuduj go z Nami.

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT

Sklepy internetowe Łódź,
Woocommerce oraz PrestaShop

Sklepy internetowe Łódź to specjalność naszej Agencji!
Tworzymy profesjonalne i skuteczne sklepy internetowe. Sklep Internetowy to idealny kanał dystrybucji produktów,
a także świetne uzupełnienie sklepu tradycyjnego.

Dostosowany do branży.

Z naszej oferty możesz wybrać tańszy sklep internetowy zbudowany na szablonie lub indywidualny projekt graficzny. Wszystkie nasze realizacje sklepów są indywidualnie dostosowane do branży oraz potrzeb klienta.

Sklep responsywny.

Niezależnie czy będzie to sklep wykonany na szablonie czy indywidualny projekt graficzny – otrzymasz responsywny sklep internetowy. Oznacza to, że Twój sklep będzie dostosowany do wszystkich ekranów (komputer, tablet, telefon),

Sklep widoczny w Google.

Zadaniem sklepu internetowego jest generowanie sprzedaży. Dlatego każdy tworzony przez nas sklep internetowy jest optymalizowany pod SEO. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne pakiety pozycjonowania sklepów.

About
team

Wdrożymy Twój sklep od A do Zet.

Od 10 lat projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy z nami osiągają sukcesy!

00000

Godzin pracy

000

Wdrożonych sklepów

000

Zadowolonych klientów

00

Lat na rynku

team

Sklepy Internetowe Łódź
w TOP 5!

Sklepy internetowe Łódź – jesteśmy w TOP 5! Jeśli do nas trafiłeś, to najlepszy dowód na to, że jesteśmy specjalistami w tworzeniu sklepów internetowych w mieście Łódź.

Sklepy internetowe Łódź to indywidualny projekt w skład, którego wchodzą:

 • indywidualny projekt graficzny sklepu
 • system WooCommerce lub PrestaShop – łatwy w obsłudze system samodzielnego zarządzania treścią
 • panel administratora z pełną obsługą
 • RWD – responsywność – sklep dostosowany do urządzeń mobilnych
 • dowolna liczba podstron, możliwość dodawania kolejnych podstron
 • wyszukiwarka produktów
 • kupony rabatowe
 • produkty powiązane
 • identyfikacja wizualna: logo, banery reklamowe itp.
 • instalacja sklepu na serwerze
 • integracja z Social Media
 • integracja sklepu z: Pay-u, Kurierami, Allegro, Ceneo, Subiekt
 • możliwość dokonywania zakupów z rejestracją lub bez rejestracji
 • wsparcie techniczne

Jeśli interesują Cię takie tematy jak: sklepy internetowe Łódź, tworzenie sklepów internetowych Łódź, projektowanie sklepów internetowych Łódź – skontaktuj się koniecznie z nami! Dodatkowo do każdej realizacji sklepu oferujemy atrakcyjny pakiet pozycjonowania.

Kompleksowe Rozwiązania Marketingowe
Generujące Sprzedaż!

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT

Sklepy Internetowe Łódź
- szyte na miarę!

Dlaczego sklepy internetowe Łódź? Jesteśmy Agencją Interaktywną z Łodzi, w Łodzi oraz w Warszawie możemy się spotkać i porozmawiać. Tworzeniem sklepów internetowych w Łodzi i w Warszawie zajmujemy się od początku naszej działalności. Wykonaliśmy ponad 200 projektów sklepów www dla klientów z miasta Łódź jak np. sklep internetowy dla magazynu “Zdrowie bez leków”, sklep internetowy z kosmetykami Insight, sklep internetowy z suplementami diety, sklep internetowy z obuwiem dla dzieci i wiele innych.

Jednak odległość nie stanowi dla nas problemu. Przez 10 lat wykonaliśmy sklepy internetowe dla Klientów z całej Polski. 

Tworzone przez nas sklepy internetowe oparte są o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Przy projektowaniu sklepu internetowego duży nacisk kładziemy na atrakcyjny, nowoczesny wygląd oraz na intuicyjną nawigację i łatwą ścieżkę zakupową.

Przy tworzeniu sklepu internetowego wykorzystujemy nowoczesne technologie takie jak np. RWD. Każdy stworzony przez nas sklep jest dostosowany do urządzeń mobilnych. Spełniamy największe oczekiwania klientów – tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dbamy o dobry wizerunek marki. Tworzone przez nas sklepy internetowe spełniają wszystkie kryteria Google. Dbamy o optymalizację treści, grafik oraz kodu, tak aby Twój sklep był dobrze widoczny w wyszukiwarce.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy wybrali profesjonalne strony internetowe Łódź tworzone przez ludzi z pasją i doświadczeniem.

Czy tworzycie sklepy internetowe tylko dla Klientów z Łodzi?

Nie, tworzymy sklepy internetowe dla firm z całej Polski. Z naszymi Klientami komunikujemy się telefoniczne oraz mailowo. Jesteśmy dostępni również przez Messenger oraz WhatsApp.

Sklepy internetowe Łódź to oferta, którą kierujemy do Klientów z miasta Łódź z uwagi na to, że pochodzimy właśnie z Łodzi i możemy spotkać się osobiście.

Ile czasu potrzebujecie na wykonanie sklepu internetowego?

Przewidywany czas realizacji sklepu internetowego to średnio 3-4 tygodnie. Tak naprawdę wszystko zależy od zaawansowania projektu i integracji jakie wdrażamy. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Zawsze na początku, po poznaniu potrzeb Klienta określamy czas potrzebny na wdrożenie sklepu.

Czy wstawiacie produkty?

W większości przypadków wstawiamy kilka przykładowych produktów oraz przekazujemy instrukcje do samodzielnego dodawania asortymentu. Na indywidualne życzenie Klienta możemy jak najbardziej dodać produkty. Jest to kwestia do ustalenia.

Czy dodawanie produktów do sklepu jest łatwe?

Tak, panel administracyjny sklepu jest łatwy w obsłudze. Dodatkowo w przypadku każdej realizacji zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi systemu oraz przesyłamy instrukcje.

Czy istnieje limit produktów jakie mogę dodać?

Nie, nie ma limitów w zakresie dodawania produktów do sklepu. W zależności jednak od wielkości asortymentu musimy wybrać odpowiedni serwer.

Czy zajmujecie się pozycjonowaniem sklepów internetowych?

Tak, mamy specjalną ofertę pozycjonowania dla sklepów internetowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych na terenie całej Polski.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Cena pozycjonowania sklepu internetowego jest uzależniona od zasięgu pozycjonowania oraz od wybranych fraz kluczowych. Czym większa konkurencja w branży, tym koszty pozycjonowania są wyższe. Znaczenie ma również zasięg - pozycjonowanie ogólnopolskie jest bardziej złożonym procesem co przekłada się na cenę. Warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu internetowego już na etapie jego tworzenia - wtedy możemy zaoferować korzystne rabaty. Średni budżet miesięczny na pozycjonowanie sklepu internetowego to >500 zł.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Cena pozycjonowania sklepu internetowego jest uzależniona od zasięgu pozycjonowania oraz od wybranych fraz kluczowych. Czym większa konkurencja w branży, tym koszty pozycjonowania są wyższe. Znaczenie ma również zasięg - pozycjonowanie ogólnopolskie jest bardziej złożonym procesem co przekłada się na cenę. Warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu internetowego już na etapie jego tworzenia - wtedy możemy zaoferować korzystne rabaty. Średni budżet miesięczny na pozycjonowanie sklepu internetowego to >500 zł.

Czy prowadzicie kampanie Google Ads?

Tak, nasza Agencja oferuje prowadzenie kampanii Google Ads. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklamy produktowej.

Jaki system wybrać: WooCommerce czy PrestaShop?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Te potrzeby określamy zawsze na początku współpracy i na tej podstawie dokonujemy wyboru systemu.

Jakie macie doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych?

Mamy 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron i sklepów internetowych. W tym czasie wykonaliśmy kilkaset realizacji sklepów takich jak np. sklep magazynu "Zdrowie bez leków", hurtownia fryzjersko-kosmetyczna, sklep z suplementami diety, kwiaciarnia, dieta pudełkowa, hurtownia odzieży damskiej, butik z odzieżą włoską i wiele innych.

Czy wykonacie dla mnie projekt logo i inne formy reklamy?

Tak, jak najbardziej. Tworzymy projekty graficzne: logo, wizytówki, ulotki, karty produktowe i inne.

Czy będzie możliwość rozbudowania sklepu o nowe wersje językowe?

Tak, w każdej chwili będzie można dodać kolejne wersje językowe.

Jak wygląda integracja sklepu z programem magazynowym?

Integracja z programem magazynowym polega na pobieraniu informacji z programu magazynowego o produktach i wysyłaniu jej do sklepu internetowego, gdzie zakładane są kartoteki produktów. Synchronizator cyklicznie dodaje nowe produkty do sklepu internetowego oraz aktualizuje stany magazynowe oraz ceny.

Popularne programy magazynowe to: Subiekt, Optima, iFIRMA, wFirma, Fakturownia.

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT

Tworzymy strony i sklepy internetowe, które zarabiają! Oferujemy najwyższą jakość usług, ofertę dostosowaną do potrzeb i budżetu, szybki czas realizacji oraz miłą współpracę!