Sklepy internetowe Łódź & Warszawa

Tworzymy profesjonalne sklepy PrestaShop, WooCommerce i Magento.

Wdrożymy Twój sklep od A do Zet

Sklepy internetowe Łódź to specjalność naszej Agencji! Tworzymy profesjonalne i skuteczne sklepy internetowe. Przemyślany sklep to klucz do sukcesu i wysokiej sprzedaży – zbuduj go z nami. Specjalizujemy się w budowaniu sklepów internetowych w oparciu o CMS PrestaShop, WooCommerce oraz Magento.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe generujące sprzedaż!

kciuk w górę

Sklepy Internetowe Łódź – Warszawa

Sklep internetowy pozwala oferować produkty przez całą dobę, bez żadnych ograniczeń. Daje pełną kontrolę nad asortymentem, oraz pełną dowolność reklamowania produktu. Sklep Internetowy to idealny kanał dystrybucji produktów, a także świetne uzupełnienie sklepu tradycyjnego. Dzięki działaniu 24/7 umożliwia zakup produktu o dowolnej porze dnia, co znacznie zwiększa grupę klientów, a Tobie gwarantuje wzrost przychodów.

Sklepy internetowe Łódź – Warszawa – w systemie WooCommerce oraz PrestaShop z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Każda realizacja to indywidualnie dostosowany i skonfigurowany e-sklep gotowy do pracy z rozwiązaniami takimi jak:

 

PŁATNOŚCI

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe mają zintegrowane płatności online takie jak: Pay-u, Przelewy 24, Dotpay.

 

KURIERZY

Zapewniamy integrację sklepu internetowego z kurierami: InPost, DHL, DPD, FedEx, Paczka w ruchu.

 

PANEL LOGOWANIA

Opcja logowania, rejestrowania stałych klientów.

RESPONSYWNOŚĆ RWD

Tworzone przez nas sklepy internetowe są responsywne czyli dostosowane do urządzeń mobilnych. RWD zapewnia prawidłowe wyświetlanie sklepu na wszystkich ekranach. Dzięki temu w Twoim sklepie internetowym będzie można wygodnie zamawiać produkty korzystając również telefonu czy tabletu.

GOOGLE ANALYTICS

Dzięki połączeniu Twojego sklepu internetowego z Google Analytics będziesz mógł na bieżąco sprawdzać statystyki odwiedzin i zachowanie Klientów. 

IDENTYFIKACJA MARKI

Atrakcyjny i nowoczesny wygląd Twojego sklepu internetowego jest dla nas bardzo ważny. Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego przy tworzeniu Twojego sklepu internetowego zadbamy o najdrobniejsze szczegóły. W naszych projektach stawiamy na nowoczesny design i wysoką użyteczność.

CHWYTLIWE NAGŁÓWKI

Kontent is KING! Napiszemy dla Ciebie unikalne nagłówki, które przykują uwagę i skłonią Twoich Klientów do zakupu. Zadbamy o dobre hasła reklamowe, które wyróżnią Cię na tle konkurencji.

GWARANCJA 12 M-CY

Każdy wykonany przez nas sklep internetowy jest objęty 12 miesięczną gwarancją. Na każdym etapie służymy również pomocą.

RAPORTY

W panelu administracyjnym sklepu internetowego masz dostęp do cennych informacji dotyczących sprzedaży w Twoim sklepie. Możesz wygenerować szczegółowe raporty sprzedażowe za dowolny okres i sprawdzić, które produkty sprzedają się najlepiej.

 

ANALIZA KONKURENCJI

Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojego produktu/usługi, branży oraz grupy klientów. Sprawdzimy Twój potencjalny rynek oraz konkurencję. Wykonamy dla Ciebie sklep internetowy, który będzie generował przychody.

DOPASOWANE GRAFIKI

Przy tworzeniu sklepu internetowego precyzyjnie wybieramy grafiki. Korzystamy z zasobów szablonów a także płatnych i bezpłatnych banków zdjęć. 

OPTYMALIZACJA SEO

Zaprojektujemy i wdrożymy sklep internetowy, z zastosowaniem technik optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google. Ładny i nowoczesny sklep internetowy to za mało by zarabiać. Kluczem do sukcesu jest znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Klientom, którzy wybrali naszą ofertę “sklepy internetowe Łódź” oferujemy dodatkowo usługę pozycjonowanie sklepu.

#sklepy internetowe, które zarabiają

Sklepy Internetowe
Łódź
w TOP 5!

Sklepy internetowe Łódź – jesteśmy w TOP 5! Jeśli do nas trafiłeś, to najlepszy dowód na to, że jesteśmy specjalistami w tworzeniu sklepów internetowych w mieście Łódź.

Sklepy internetowe Łódź – Warszawa – to indywidualny projekt w skład, którego wchodzą:

 • indywidualny projekt graficzny sklepu 
 • system WooCommerce lub PrestaShop – łatwy w obsłudze system samodzielnego zarządzania treścią
 • panel administratora z pełną obsługą
 • RWD – responsywność – sklep dostosowany do urządzeń mobilnych
 • dowolna liczba podstron, możliwość dodawania kolejnych podstron
 • wyszukiwarka produktów
 • kupony rabatowe
 • produkty powiązane
 • identyfikacja wizualna: logo, banery reklamowe itp.
 • instalacja sklepu na serwerze
 • integracja z Social Media
 • integracja sklepu z: Pay-u, Kurierami, Allegro, Ceneo, Subiekt
 • możliwość dokonywania zakupów z rejestracją lub bez rejestracji
 • wsparcie techniczne

Jeśli interesują Cię takie tematy jak: sklepy internetowe Łódź, tworzenie sklepów internetowych Łódź, projektowanie sklepów internetowych Łódź – skontaktuj się koniecznie z nami! Dodatkowo do każdej realizacji sklepu oferujemy atrakcyjny pakiet pozycjonowania.

sklepy internetowe łódź, wykonanie sklepu woocommerce
prezentacja laptop sklepy internetowe łódź

Sklepy Internetowe Łódź – Warszawa

Dlaczego sklepy internetowe Łódź – Warszawa? Jesteśmy Agencją Interaktywną z Łodzi, w Łodzi oraz w Warszawie możemy się spotkać i porozmawiać. Tworzeniem sklepów internetowych w Łodzi i w Warszawie zajmujemy się od początku naszej działalności. Wykonaliśmy ponad 200 projektów sklepów www dla klientów z miasta Łódź jak np. sklep internetowy dla magazynu “Zdrowie bez leków”, sklep internetowy z kosmetykami Insight, sklep internetowy z suplementami diety, sklep internetowy z obuwiem dla dzieci i wiele innych.

Jednak odległość nie stanowi dla nas problemu. Przez 10 lat wykonaliśmy sklepy internetowe dla Klientów z całej Polski. 

Tworzone przez nas sklepy internetowe oparte są o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Przy projektowaniu sklepu internetowego duży nacisk kładziemy na atrakcyjny, nowoczesny wygląd oraz na intuicyjną nawigację i łatwą ścieżkę zakupową.

Przy tworzeniu sklepu internetowego wykorzystujemy nowoczesne technologie takie jak np. RWD. Każdy stworzony przez nas sklep jest dostosowany do urządzeń mobilnych. Spełniamy największe oczekiwania klientów – tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dbamy o dobry wizerunek marki. Tworzone przez nas sklepy internetowe spełniają wszystkie kryteria Google. Dbamy o optymalizację treści, grafik oraz kodu, tak aby Twój sklep był dobrze widoczny w wyszukiwarce.

sklepy internetowe szyte na miarę

Sklep internetowy WooCommerce

Sklep internetowy WooCommerce to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać nie tylko sklep ale również stronę z systemem zarządzania treścią. WooCoomerce to rozszerzenie popularnego systemu CMS WordPress. WooCommerce daje możliwość prowadzenia sklepu internetowego, strony oraz bloga na jednej witrynie. WooCommerce podobnie jak PrestaShop posiada bardzo dużo plug-inów, dzięki temu każdy sklep internetowy można dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta.

Sklep internetowy PrestaShop

PrestaShop jest jednym z najbardziej intuicyjnych programów w licencji “open”. Posiada bardzo dużo plug-inów zwiększających funkcjonalność oraz motywów. PrestaShop jest solidną bazą pod sklep szyty na miarę. Sklep internetowy PrestaShop jest znakomicie dostosowany do polskich warunków biznesowych. Dzięki dobrze przygotowanemu panelowi można się w nim swobodnie poruszać, co ułatwia pracę osobom nawet z niewielkimi umiejętnościami informatycznymi.

Sklep internetowy Magento

Sklep internetowy Magento to oferta dla najbardziej wymagających klientów. Sklep internetowy Magento świetnie sprawdzi się w przypadku średnich i dużych sklepów. Przykłady sklepów wykorzystujących Magento to: Reserved, Coca Cola, Burger King, Nestle. Tworzymy sklepy internetowe Magento korzystając z gotowych szablonów, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Integrujemy sklep internetowy z systemami płatności, Allegro, Ceneo, kurierami.

#wybrane realizacje sklepów internetowych

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 
Czy tworzycie sklepy internetowe tylko dla Klientów z Łodzi?

Nie, tworzymy sklepy internetowe dla firm z całej Polski. Z naszymi Klientami komunikujemy się telefoniczne oraz mailowo. Jesteśmy dostępni również przez Messenger oraz WhatsApp.

Sklepy internetowe Łódź to oferta, którą kierujemy do Klientów z miasta Łódź z uwagi na to, że pochodzimy właśnie z Łodzi i możemy spotkać się osobiście.

Ile czasu potrzebujecie na wykonanie sklepu internetowego?

Przewidywany czas realizacji sklepu internetowego to średnio 3-4 tygodnie. Tak naprawdę wszystko zależy od zaawansowania projektu i integracji jakie wdrażamy. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Zawsze na początku, po poznaniu potrzeb Klienta określamy czas potrzebny na wdrożenie sklepu.

Czy wstawiacie produkty?

W większości przypadków wstawiamy kilka przykładowych produktów oraz przekazujemy instrukcje do samodzielnego dodawania asortymentu. Na indywidualne życzenie Klienta możemy jak najbardziej dodać produkty. Jest to kwestia do ustalenia.

Czy dodawanie produktów do sklepu jest łatwe?

Tak, panel administracyjny sklepu jest łatwy w obsłudze. Dodatkowo w przypadku każdej realizacji zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi systemu oraz przesyłamy instrukcje.

Czy istnieje limit produktów jakie mogę dodać?

Nie, nie ma limitów w zakresie dodawania produktów do sklepu. W zależności jednak od wielkości asortymentu musimy wybrać odpowiedni serwer.

Czy zajmujecie się pozycjonowaniem sklepów internetowych?

Tak, mamy specjalną ofertę pozycjonowania dla sklepów internetowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych na terenie całej Polski.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Cena pozycjonowania sklepu internetowego jest uzależniona od zasięgu pozycjonowania oraz od wybranych fraz kluczowych. Czym większa konkurencja w branży, tym koszty pozycjonowania są wyższe. Znaczenie ma również zasięg - pozycjonowanie ogólnopolskie jest bardziej złożonym procesem co przekłada się na cenę. Warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu internetowego już na etapie jego tworzenia - wtedy możemy zaoferować korzystne rabaty. Średni budżet miesięczny na pozycjonowanie sklepu internetowego to >500 zł.

Czy prowadzicie kampanie Google Ads?

Tak, nasza Agencja oferuje prowadzenie kampanii Google Ads. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklamy produktowej.

Jaki system wybrać: WooCommerce czy PrestaShop?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Te potrzeby określamy zawsze na początku współpracy i na tej podstawie dokonujemy wyboru systemu.

Jakie macie doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych?

Mamy 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron i sklepów internetowych. W tym czasie wykonaliśmy kilkaset realizacji sklepów takich jak np. sklep magazynu "Zdrowie bez leków", hurtownia fryzjersko-kosmetyczna, sklep z suplementami diety, kwiaciarnia, dieta pudełkowa, hurtownia odzieży damskiej, butik z odzieżą włoską i wiele innych.

Czy wykonacie dla mnie projekt logo i inne formy reklamy?

Tak, jak najbardziej. Tworzymy projekty graficzne: logo, wizytówki, ulotki, karty produktowe i inne.

Czy zajmujecie się fotografią produktową?

Tak, zajmujemy się fotografią produktową ale tylko na terenie Łodzi.

Czy będzie możliwość rozbudowania sklepu o nowe wersje językowe?

Tak, w każdej chwili będzie można dodać kolejne wersje językowe.

Jak wygląda integracja sklepu z programem magazynowym?

Integracja z programem magazynowym polega na pobieraniu informacji z programu magazynowego o produktach i wysyłaniu jej do sklepu internetowego, gdzie zakładane są kartoteki produktów. Synchronizator cyklicznie dodaje nowe produkty do sklepu internetowego oraz aktualizuje stany magazynowe oraz ceny.

Popularne programy magazynowe to: Subiekt, Optima, iFIRMA, wFirma, Fakturownia.

 

%

zadowolenia

lat doświadczenia

sklepy internetowe łódź, sklepy e-commerce na mapie Polski

Sklepy internetowe Łódź – pomożemy Ci przenieść biznes do internetu i dotrzeć do klientów z całej Polski!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Tworzymy nowoczesne strony internetowe Łódź w systemie WordPress! Oferujemy najwyższą jakość, atrakcyjną cenę i szybki czas realizacji.

NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ SPECJALIŚCI

e-marketingu i reklamy
copywritingu
pozycjonowania SEO, SEM
webdesigner, webdeweloper

NASZ ZASIĘG

Łódź
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Katowice
Gdańsk
Szczecin

KONTAKT Z NAMI

AGENCJA INTERAKTYWNA AW PROJEKT
Łódź 90-307, Piłsudskiego 25
Warszawa 01-307, Rayskiego 7
tel: +48 887-587-387
email: [email protected]

strony internetowe łódź_logo facebook