MODERNIZACJA

STRON INTERNETOWYCH

ŁÓDŹ

 

Potrzebujesz witryny?

 

 

887 587 387NAPISZ

MODERNIZACJA STRON INTERNETOWYCH ŁÓDŹ

 Modernizacja strony internetowej oferowana przez naszą agencję dotyczy wdrożenia nowych modułów, dodania podstron, a także optymalizacji witryny pod kątem uzyskania lepszej pozycji w wyszukiwarkach.

Modernizacja stron internetowych Łódź – to oferta, którą kierujemy zarówno do klientów z Łodzi,
jak również do wszystkich zainteresowanych z całej Polski.

MODERNIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Modernizacja strony internetowej jest możliwa pod warunkiem, że mamy dostęp do systemu zarządzania treścią CMS oraz, że strona internetowa nie jest przestarzała i jest w pełni responsywna. Wszystkie nowoczesne strony internetowe posiadają prosty w obsłudze panel CMS, który daje możliwość pełnej edycji zawartości strony.

W obecnych czasach standardem przy tworzeniu stron internetowych jest responsywność oraz system CMS, który umożliwia edycję witryny każdemu użytkownikowi. Według badań i statystyk już prawie połowa użytkowników internetu to osoby korzystające z urządzeń mobilnych – czyli smatfonów i tabletów. Nic więc dziwnego, że wymagania wobec stron internetowych się zmieniły i w tej chwili standardem stały się responsywne strony internetowe, które samoistnie dopasowują się do urządzeń mobilnych. A zatem jeśli twoja strona internetowa została stworzona wiele lat temu, prawdopodobnie nie jest przyjazna urządzeniom mobilnym i w takiej sytuacji warto pomyśleć o jej modernizacji – w tym wypadku stworzeniu strony na nowo.

AKTUALIZACJA STRONY WWW ŁÓDŹ

Wygląd i jakość strony internetowej ma decydujący wpływ na pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce, co natomiast przekłada się na liczbę klientów oraz wzrost przychodów Twojej firmy.

Aktualizacja strony internetowej ma duży wpływ na wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Wartościowe teksty, nigdzie wcześniej nie publikowane odgrywają kluczową rolę w procesie pozycjonowania – optymalizacji Twojej witryny. Jeśli chcemy wyróżnić się na tle konkurencji powinniśmy postarać się by treść naszej witryna była interesująca. Warto pomyśleć o pisaniu bloga – na którym będą systematycznie pojawiały się ciekawe artykuły związane z tematem Waszej strony. Można również dodawać przydatne dla klienta aktualności oraz bieżące promocje.

Nasza Agencja Interaktywna AW PROJEKT oferuje aktualizacje strony internetowej, prowadzenie bloga, oraz promowanie strony w social media.

CO NAS WYRÓŻNIA?

JAKOŚĆ

Mamy 7 lat doświadczenia  w tworzeniu stron internetowych oraz pozycjonowaniu. Nasi klienci często polecają nasze usługi.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, spełniając największe oczekiwania klienta. Jesteśmy profesjonalistami. Gwarantujemy 100% satysfakcji oraz 24 miesięczną gwarancję.

}

CZAS

Zdecydowanie wyróżnia nas profesjonalizm oraz szybki czas realizacji. Zawsze dotrzymujemy terminów. Czas wykonania strony internetowej zależy od zaawansowania projektu. Ale zawsze przed przystąpieniem do pracy podajemy przybliżony czas realizacji, zazwyczaj jest to 14 – 21 dni.

CENA

Gwarantujemy najniższe ceny w Łodzi. Oferujemy indywidualne pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości finansowych. Oferujemy również atrakcyjne rabaty w przypadku skorzystania z usług dodatkowych takich jak np. pozycjonowanie stron, copywriting czy reklama AdWords.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

I OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ W ŁODZI LUB W WARSZAWIE

 

 

 

 

887 587 387NAPISZ