Ile kosztuje strona WordPress? Cena oraz najważniejsze korzyści

Ile kosztuje strona WordPress to najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów. Dlatego pomyśleliśmy, że warto napisać o tym artykuł i odpowiedzieć co wpływa na cenę strony na WordPress oraz dlaczego właśnie strony WordPress cieszą się największa popularnością. Popularność strony WordPress stałe wzrasta i faktem jest, że obecnie większość stron www budowana jest na WordPressie. Warto na wstępie podkreślić, że WordPress to otwarte i zarazem darmowe oprogramowanie open source. Oznacza to, że sam system CMS WordPress można pobrać z oficjalnej strony WordPress.org zupełnie za darmo. Bez wątpienia ma to znaczący wpływ na ostateczną cenę strony na WordPress.

ile-kosztuje-strona-www

Ile kosztuje strona WordPress wykonana przez agencję interaktywną?

Nie tylko użytkownicy pokochali strony internetowe WordPress, pokochali je dosłownie wszyscy. Programiści chętnie wybierają WordPressa ponieważ napisany jest czystym kodem. Klienci pokochali WordPressa ze względu na cenę i łatwą edycję zawartości strony www. Użytkownicy pokochali WordPressa za przejrzystość, responsywność i nowoczesny design.

Odpowiedź na pytanie: ile kosztuje strona WordPress nie jest jednoznaczna, cena bowiem uzależniona jest od bardzo wielu czynników takich jak: wielkość strony, wersje językowe, dodatkowe integracje WordPress itp. Postaramy się zatem odpowiedzieć Wam na pytanie: ile kosztuje strona WordPress dokonując podziału na przykładowe oferty, które znajdziecie w naszym cenniku stron internetowych. Ceny stron internetowych WordPress na szablonie zaczynają się już od 1500 zł.

To skoro wiemy już ile kosztuje strona WordPress to odpowiemy teraz na pytanie dlaczego nie warto oszczędzać na wykonaniu strony www? Często trafiają do nas bowiem klienci, którzy posiadają stronę internetową na WordPressie ale nie mogą edytować zawartości bądź występują inne problemy techniczne. Dlaczego tak się dzieje?

W zdecydowanej większości przypadków, spokojnie można powiedzieć w ponad 90% przypadków wina leży po stronie wykonawcy strony. Okazuje się wtedy najczęściej, że klient który zgłasza się do nas z prośbą o modyfikacje strony „kupił stronę na olx za 500 zł”. Więc przy okazji pytania ile kosztuje strona WordPress warto zaznaczyć, że są to średnie ceny rynkowe agencji interaktywnych.

Dlaczego strona WordPress? Jakie są zalety strony WordPress?

W 2021 roku WordPress jest najczęściej wybieranym systemem CMS do budowy strony internetowej. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko temu, że jest darmowy i nie trzeba płacić miesięcznego abonamentu ale przede wszystkim jest to system stabilny, cały czas rozwijany, wspierany przez elitarnych programistów oraz łatwo edytowalny. Obecnie ponad 70% stron zbudowanych w systemie CMS jest wykonana w WordPressie. Strony WordPress są popularne na całym świecie i właśnie w tym systemie powstają zarówno małe witryny jak i duże portale a nawet sklepy internetowe. Dzięki atrakcyjnym cenom już za niewiele ponad 1000 zł można posiadać własną stronę internetową. Z każdym rokiem wzrasta również zapotrzebowanie na strony internetowe oraz sklepy. Coraz więcej firm niezależnie od wielkości czy rodzaju oferowanych usług decyduje się na założenie strony. Strona internetowa jest zdecydowanie najlepszą a zarazem najtańszą formą reklamy. Dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce firma ma szansę na zwiększenie dochodów i pozyskanie nowych klientów. Budowanie marki w Internecie, pozycjonowanie strony, kampanie marketingowe – to wszystko przekłada się na rozwój firmy oraz wzrost przychodów.

Dlaczego warto wybrać profesjonalnego wykonawcę strony internetowej?

Oto najważniejsze korzyści – dlaczego warto wybrać wykonanie profesjonalnej strony www przez agencje interaktywną.

  • Umowa na wykonanie usługi oraz gwarancja
  • Legalne oprogramowanie: motyw, pluginy
  • Strona wykonana zgodnie z polityką RODO
  • Bezpieczna strona zabezpieczona certyfikatem SSL
  • Strona napisana lekkim kodem – dobrze się pozycjonuje
  • Strona stworzona zgodnie z zasadami Google
  • Strona wykonana z wykorzystaniem technik optymalizacji po SEO
  • Administracja stron WordPress – aktualizacje, backupy, wsparcie techniczne
  • Integracje WordPress – niezliczona liczba pluginów płatnych oraz darmowych

Dlaczego strona internetowa WordPress?

Popularność stron internetowych WordPress zwiększa się z każdym rokiem. W 2021 roku ponad 70% stron www z systemem CMS jest zbudowana w WordPressie. Niewątpliwie bardzo dużą zaletą tego systemu jest jego łatwa dostępność oraz brak opłaty abonamentowej. Strony WordPress nie posiadają abonamentu i jest naszą własnością. Dodatkowo WordPress jest nie tylko najpopularniejszym systemem CMS ale ma też on bardzo dużo zalet. Jest systemem na bieżąco aktualizowanym, wspieranym przez elitarnych programistów, bezpiecznym oraz co bardzo ważne strony internetowe WordPress bardzo dobrze się pozycjonują. Użytkownicy bardzo chwalą system CMS WordPress za bardzo łatwą i intuicyjną obsługę. Dzięki temu każdy nawet bez wiedzy informatycznej może dowolnie edytować treści, dodawać artykuły czy wstawiać zdjęcia do galerii. Strony internetowe WordPress tworzymy zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Na WordPress można wykonać każdą stronę a niezliczona ilość dodatków pozwala wdrożyć dowolne funkcjonalności. Integracje WordPress pozwalają na stworzenie strony takiej jaką potrzebujemy. Możemy wdrożyć system rezerwacji, płatności online, kupony rabatowe, ankiety i wiele innych ciekawych funkcji. Kolejną ważną zaletą WordPressa jest jego stabilność i pewność, że nawet za 5 lat strona nadal będzie działać i w każdym momencie można ją przerobić czy rozbudować. Tworzenie stron WordPress z wbudowanym kreatorem graficznym pozwala w prosty sposób zmieniać wygląd strony.

Zastanawiając się ile kosztuje strona WordPress warto zadać sobie pytanie jakie korzyści przyniesie posiadanie strony www.

Bez wątpienia w 2021 roku strona internetowa jest najlepszą formą reklamy firmy. Obecnie niezależnie czy chcemy coś kupić czy potrzebujemy skorzystać z usług większość z nas szuka informacji w Internecie. Nie ma znaczenia w jak dużym mieście mieszkamy, prawdą jest, że zanim wybierzemy sklep czy usługodawcę szukamy opinii w Internecie. Tworzenie stron WordPress to złożony i wcale nie łatwy proces. Profesjonalnie wykonana strona internetowa to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci zwłaszcza jeśli strona będzie pozycjonowana. Przykładowo pozycjonowanie lokalne pozwala na zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce w danym mieście. WordPress wykorzystujemy nie tylko do tworzenia stron internetowych ale również na WordPress  oferujemy tworzenie landing page, oraz tworzenie sklepów internetowych.

Interesuje Cię wykonanie strony internetowej? ? w tych miastach nas znajdziesz

✔️ Strony Internetowe Łódź
✔️ Strony internetowe Warszawa
✔️ Strony internetowe Toruń
✔️ Strony internetowe Skierniewice
✔️ Strony internetowe Radom
✔️ Strony internetowe Bełchatów
✔️ Strony internetowe Częstochowa
✔️ Strony internetowe Kielce
✔️ Strony internetowe Bydgoszcz
✔️ Strony internetowe Poznań
✔️ Strony internetowe Gdańsk
✔️ Strony internetowe Szczecin

Strona internetowa
od 1500 zł

Projektowanie oraz tworzenie stron internetowych WordPress

TAGI:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Polecane artykuły
opinie-z-google

Strona internetowa
od 1500 zł

Projektowanie oraz tworzenie stron internetowych WordPress

Sklep internetowy
od 6000 zł

Projektowanie oraz tworzenie sklepów internetowych WooCommerce

Pozycjonowanie SEO
od 550 zł

Pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych w Google

Projektowanie logo
od 625 zł

Tworzymy projekty logo, zapadające w pamięć

Wyceń stronę internetową

Cennik